:-)

 Tradiční čínská medicína je tu 5000 let, západní medicína 150 let, které dáte přednost?

Neexistují zázračné produkty a byliny, zázrak je naše tělo a když mu dáte co potřebuje, tak se pak dějí zázraky, takže začátek i konec nemocí je v naší hlavě

Tip
Co Vás trápí?
POZOR AKCE - REGISTRACE ZDARMA !!
Nakupujte se slevou!

Má Vaše objednávka vyšší hodnotu ( cca nad 800,- )?

Máte v plánu nakupovat tyto produkty několikrát do roka?

Pak se Vám vyplatí stát se členem!

 

 

Nyní máte možnost využít AKCI a získat IMUNPACK v hodnotě  3285,- za 1,- !

Více info zde : http://okg-family.cz/upload/439.pdf

 

Akce trvá od 1.9. 2015 - 30.11. 2015. Můžete využít rovnou přes tento odkaz - http://prozdravi.usedmikrasek.cz/registrace.html

Bližší info ráda poskytnu, případně pomůžu vyplnit.

OKG a Krtek

OKG podporuje nadační fond dětské onkologie Krtek

Zatočte se zácpou

Bolesti kloubů

  • Dobrý den, děkuji za vaše výrobky. Již poněkolikáté si objednávám Emulips, který mi pomáhá při zažívání a OKgel, který používám na bolavý kloub.Jsem moc spokojená a všrm je doporučuji!...Radoslava V. ( 9.7.12 )
  • chtěla bych vám poděkovat za přípravky, které prodáváte. Již jsem si od vás koupila Ok gel, který mi moc pomáhá při bolestech kloubu u palce na noze. Také se mně i mojí invalidní mamince, která je na vozíčku, moc osvědčil Emulips při zažívání.... Radoslava V. (8.2.2012)
  • OK BETA mamince pomohl i když to chvíli trvalo než ho začla užívat ale ted je velmi spokojena klouby přestaly bolet a už mi i zdělila až ho dobere tak si objedná další... ( 1.2.2012 )
  • většinu dne trávím na nohou. Velmi mě bolely kyčle a nárt, nemohla jsem si dovolit se s tím léčit. Od té doby co užívám Betu a Gamu již tyto bolesti nepocituji, takže jsem za tyto produkty velmi ráda. Kateřina ( 6.9.10)
  • ...o prázdninách měla vodu v koleni, nevím proč, neupadla jsem, nic takového, nemohla jsem ho ohnout, takže beta, gama a gel no a žádanku na vyšetření ke specialistovi jsem už dávno mohla vyhodit Lucie ( 7.9.10)
  • Můj tchán, měl dva týdny bolestivé koleno, nemohol naněj ani stoupnout...tak užíval Betu a Gamu...za 3 týdny vesele hrál tenis....a to je mu 76 let....
  • začal mě bolet loket ze špatného sezení u PC. Bolelo to tak hrozně, že jsem nemohla rukou hnout - natáhnout, ani pokrčit. Všichni mi radili, ať si s tím zajdu k lékaři, ale já jsem si to 2x během noci namazala gelem a potom 3x během dne balzámem a je úplně po bolesti a rukou můžu hýbat normálně! Produkty jsou prostě úžasné!
  • Mám ischias krční páteře, používám Ok gel s teplem a zdá se, že mi bolest ustupuje... Libuše ( 11.10.10)
  • můj tatinek se uhodil do lokte - a udelal se mu vacek s vodou ve velikosti pěsti, mazali jsme ok gelem, pil alfu a olejicky a nic. Potom mne napadla OK Beta - sice mu nechutnala - dostaval pekne davky 3 dny a vsechna voda jako by se vyparila. A to měl dojednane u doktora vytazení vody. Pry by to bylo tak na 3x. No a beta to hezky zvladla beze stop a bolesti za tři dny.... zkušenost získaná ze školení firmy OKG

Výše uvedené zkušenosti jsou pouze vybranými příklady, jakých výsledků lze dosáhnout. Stejných výsledků nemusí dosáhnout každý, jsou závislé na řadě faktorů. Výrobek je doplňkem stravy, v žádném případě nenahrazuje léky. O.K.G., s.r.o. neručí za následky vyplývající z nesprávného použití výrobku.

MigrenOut

Popis:
MigrenOut je zcela nový originální doplněk stravy určený pro zklidnění bolestí hlavy různého typu, pro utlumení napětí v hlavě a pro udržování „čisté a jasné“ hlavy.
Unikátní receptura obsahuje suché extrakty ze 4 léčivých rostlin – kopretiny řimbaby, vrby bílé, pivoňky lékařské a zázvoru lékařského.
Ulevující, zklidňující a bolesti hlavy tlumící účinky jednotlivých rostlinných extraktů jsou doloženy v četných odborných studiích, složky působí synergicky a tedy vysoce účinně a kromě hlavního účelu poskytují i další příznivé zdravotní efekty.
Obsah balení: 60 tablet

Cena:810.00
Dostupnost:Do 2 dnů