:-)

 Tradiční čínská medicína je tu 5000 let, západní medicína 150 let, které dáte přednost?

Neexistují zázračné produkty a byliny, zázrak je naše tělo a když mu dáte co potřebuje, tak se pak dějí zázraky, takže začátek i konec nemocí je v naší hlavě

Tip
Co Vás trápí?
POZOR AKCE - REGISTRACE ZDARMA !!
Nakupujte se slevou!

Má Vaše objednávka vyšší hodnotu ( cca nad 800,- )?

Máte v plánu nakupovat tyto produkty několikrát do roka?

Pak se Vám vyplatí stát se členem!

 

 

Nyní máte možnost využít AKCI a získat IMUNPACK v hodnotě  3285,- za 1,- !

Více info zde : http://okg-family.cz/upload/439.pdf

 

Akce trvá od 1.9. 2015 - 30.11. 2015. Můžete využít rovnou přes tento odkaz - http://prozdravi.usedmikrasek.cz/registrace.html

Bližší info ráda poskytnu, případně pomůžu vyplnit.

OKG a Krtek

OKG podporuje nadační fond dětské onkologie Krtek

Zatočte se zácpou

Duševní nepohoda

At jsme povahou drsňáci nebo spíše útlocitní, tak se sem tam v životě dostaneme do situací ve kterých si nevíme rady. Někdo vinu svaluje na druhé, jiný se zavře do sebe, někdo sahá po lécích a bere si život a někdo hledá řešení. Někdy stačí změnit své myšlení a už je nám lépe.

Na této stránce si můžete přečíst něco o problémech s pár tipy na řešení. Také zde naleznete knihy a videa, které pomohly již mnoha lidem.

Je spousta nemocí které jsou způsobeny stresem, vyčerpáním, neustálým strachem o něco ( o práci, o peníze, o vztah, o dítě,… ). Proto je důležité o sebe dbát ne jen po fyzické stránce – péče o tělo, cvičení, zdravý životní styl, ale je třeba se zaměřit i na to duchovno, mít svou mysl pozitivně naladěnou, mít vyřešené vztahy ze svým okolím….

Asi si říkáte, že to je přece jasné to ví přece každý, ale realita je hold jiná. Těžko můžete být pozitivně naladěn když doma po vás štěká partner, v práci zase prudí šéf, zaměstnanci jsou pořád nespokojení a děti jednoduše zlobí.

Jojo je to náročné, ale když se problémy nahromadí a neřeší se, tak si člověk zadělává na ještě větší problémy z kterých neví kudy kam a z toho pak vznikají nejrůznější onemocnění a dost často někteří lidé tyto nevyřešenosti řeší sebevraždou.

Říká se, že na co ustravičně myslíme to se děje, to si přivoláváme, například když začneme myslet na sebevrařdu, na rozvod, na ty hrůzy co do nás tlačí media a které se stejně neovlivníme, tak si je v horším případě skutečně můžeme přivolat a v tom lepším si zaplácáme hlavu hloupostmi, které negativně ovlivní náš život.

Jen si představte sitauci: třeba Vám někdo řekne že máte před sebou půl roku života, věřím že v tu chvíli Vám bude úplně jedno o čem mluvili v televizních novinách, otočí se Vám hodnoty a v tomto okamžiku začnete myslet jinak, třeba si dáte dohromady vztahy a podobně a koneckonců nikdo z nás nemůže na 100% říci, že se dožije konce tohoto roku :-)

Proto věřím, že je lepší nezaplácávat si hlavu blbostmi, ale raději svou energii dát tam kde nás to posune dál, udělá nás to lepším. Třeba proto aby po nás taky něco na tom světě zbylo, třeba slušně vychované děti a spousta lidí, kteří na nás jednou budou s láskou vzpomínat.Aby jsme až budeme jednou rekapitulovat si mohly říct, že jsme ten život nežili nadarmo.

Věřím, že každý problém má řešení, které můžete nalézt jak u lidí, kteří si daným problém prošli – snad není problém s kterým by se nikdo nesetkal a který by nikdo nevyřešil, tak u odborníků.

Lidi kteří si daným problémem prošly můžete nalézt i v nejrůznějších diskuzích. Ptejte se, co jim nejvíce pomohlo jak ho řešily, nebo co se jim neosvědčilo.

Je fajn i čtení knih ve kterých můžete nalézt nejrůznější řešení. Například:

Pokud se Vám nedaří zbohatnout, mohou Vám pomoci tyto knihy:


Nejbohatší muž, jaký kdy žil - Steven K. Scott

  • Tato kniha Vám může hodně dát do života. Zde napsáno jak to kdysi to ten Šalamoun dělal, že se mu tak dařilo a jak padl, když se těmito radami neřídil. Tato kniha Vám může pomoci jak v osobním tak i v pracovním životě. Kniha se dobře čte.

Nejbohatší muž v Babylóně -George S. Clason

  • Zde jsou popsány postupy, jak peníze vydělat, udržet si je a jak se dostat z dluhů. Velmi hezky napsaná a čtivá kniha.

Video:

Penězovod - o dvou mužích kteří chtěli vydělávat.

Muž který sázel stromy - Příběh muže který pracoval pomalu, ale pořád a tím dosáhl svého cíle

Na téma osobní pohody jsou napsány knihy:

Čtyři dohody - Ruiz Don Miguel


Tajemství - Rhonda Byrne

  • Zde můžete získat rady jak přitáhnout vše co si přejete. K této knize byl napsán i dokument, který si můžete stáhnout na internetu nebo pustit na youtube

Tajemství srdce - Schache Ruediger

  • Tato kniha Vám může poradit ve vztazích. Přiznám se, že se mi nečetla tak dobře jako ty předchozí uvedené, ale to je pouze můj osobní názor. Také jsem v ní získala spousty dobrých rad a tipů.

Každý problém má své duchovní řešení - Wayne W. Dyer

  • Kniha dle mého názoru malinko složitější na čtení ale určitě Vám může hodně dát

Proměna - Wayne W. Dyer

  • DVD - Velmi poutavý příběh dvou lidí s řešením jejich problémů s kterými se setkáváme i my.

Vzepřít se obrům ( film )

Bible

  • Ne nadarmo se jí říká kniha knih. Zde můžete nalézt spousty odpovědí na své otázky- Je třeba pochopit myšlení lidí kteří ji psali.

Uzdravení rodových kořenů - Kenneth McAll

  • Zde se můžete dočíst o lidech kteří trpěli nemocemi u nichž lékaři neznali příčinu a nebo na jejichž nemoc nefungovala žádná z klasických léčeb. Autor této knihy je psychiatr, který se část svého života věnoval léčbě pacientů u nichž si ani samotní lékaři nevěděli rady. Autor byl silně věřícím člověkem proto je tato kniha vhodná právě pro věřící nebo pro ty kterým nevadí číst o duchovních prožitcích

Tip:

  • Pokud by jste si rádi přečetli jakoukoliv z výše uvedených knih a nebo nějakou jinou a nechtějí se Vám tyto knihy kupovat za plnou cenu, doporučuji prolistovat některé z interních serverů. Například:


Audio:

Relaxační hudba s pozitivními afirmacemi

BlueBoard.cz

Líbí se Vám tento článek?

Nové články na téma zdraví, pohoda a mnoho dalších tipů si můžete nechatzasílat cca 1 x týdně na Váš email.

Stačí vložit Váš email do formuláře. Kdykoliv se můžete lehce odhlásit.Nebo Vám mohou chodit i na Váš Facebook. Stačí kliknout na tlačítko níže To se mi líbí.