:-)

 Tradiční čínská medicína je tu 5000 let, západní medicína 150 let, které dáte přednost?

Neexistují zázračné produkty a byliny, zázrak je naše tělo a když mu dáte co potřebuje, tak se pak dějí zázraky, takže začátek i konec nemocí je v naší hlavě

Tip
Co Vás trápí?
POZOR AKCE - REGISTRACE ZDARMA !!
Nakupujte se slevou!

Má Vaše objednávka vyšší hodnotu ( cca nad 800,- )?

Máte v plánu nakupovat tyto produkty několikrát do roka?

Pak se Vám vyplatí stát se členem!

 

 

Nyní máte možnost využít AKCI a získat IMUNPACK v hodnotě  3285,- za 1,- !

Více info zde : http://okg-family.cz/upload/439.pdf

 

Akce trvá od 1.9. 2015 - 30.11. 2015. Můžete využít rovnou přes tento odkaz - http://prozdravi.usedmikrasek.cz/registrace.html

Bližší info ráda poskytnu, případně pomůžu vyplnit.

OKG a Krtek

OKG podporuje nadační fond dětské onkologie Krtek

Zatočte se zácpou

Emulips Slim

Produkty

Emulips slim
Emulips slim
Drink - popis
Drink - popis
Drink - složení
Drink - složení
kapsle - složení
kapsle - složení
Kapsle - popis
Kapsle - popis
Cena s DPH:1290.00 Kč

Možná si pokládáte otázku zda - li Vás Emulips Slim zbaví nadbytečných kilogramů a pročistí Vaše tělo a ještě k tomu bez toho aniž by jste změnily stravovací návyky a přidali více pohybu......... ? Doporučuji pročíst si tuto stránku, která Vám dá jistě odpovědi na Vaše dotazy. Také doporuči přečíst si tento článek o hubnutí: http://prozdravi.usedmikrasek.cz/hubnuti.html

Brožurka Emulips Slim ke stažení ve formátu pdf

http://usedmikrasek.cz/files/Brozurky/emulips-slim.pdf

Jakou zkušenost mají s Emulips Slimem mí zákazníci

 • Od doby kdy jsem začala užívat hormonální antikoncepci jsem přibrala 12 kg. Chodila jsem cvičit, vyzkoušela jsem nejrůznější potravinové doplňky ( kokteily, tabletky chromu, tabletky na potlečené chuti k jídlu a čaje). I přes to že jsem pravidleně chodila cvičit, jsem sice na krátkou dobu shodila nějaké to kilečko, ale hned byly zpět. Emulips slim mi doporučila kamarádka. Nejprve jsem nevěřila, ale hned po týdnu se objevili první výsledky. Po prvním měsíci užívání jsem zhodila 4 kg ( v mírách 5 cm přes boky a stehna, 4 cm v pase) ...jsem naprosto spokojená. můžu jen doporučit. Martina M. ( 7.1.2011)
 • Emulips Slim jsem začala užívat před Vánoci (a zároveň zvýšila pohybovou aktivitu a omezila příjem) a byly to mé první Vánoce, během kterých jsem nepřibrala, ale zhubla. Bohužel si nevedu žádné záznamy o měření obvodu těla, ale na kilogramy zatím cca o 3 kg (ještě mi zbývá dobrat asi 10 tobolek a zhruba polovina čaje). Určitě se tedy řadím mezi spokojené zákazníky - Lenka ( 6.1.10)
 • Začala jsem s  Emulipsem, pak jsem k němu přidala Alfu a asi po měsíci Emulips Slim. Během měsíce jsem shodila 3 kg a na bocích měla o 3  cm méně a na stehně o 2 cm. Asi po dvou měsích jsem měla dole 5 kg, ted po 4 měsících od začátku užívání Emulips Slimu ještě dobírám drink  a váha se mi drží. Má zkušenost s výrobky OKG je výborná.... - Veronika (30.3.10)

Sada Emulips Slim obsahuje:

Drink Emulips Slim

 • sestavená podle staré receptury z 11 druhů bylin

 • zcela bez chemické stabilizace

 • 60 g

Dávkování:

 • 2 - 3 x denně  1 g směsi ( cca 1/3 čajové lžičky , přelít vlažnou nebo horkou vodou, nechat 10 minut louhovat a vypít bez scezení, nejlépe před jídlem

 • možno používat i v suché formě ( například smícháme s vhodným pokrmem - jogurt, med, rýže, brambory,....)

Obsahuje:

chaluha bublinatá, krušina olšová, smetánka lékařská, jehlice trnitá, libeček lékařský, kukuřice setá, fazol obecný, šalvěj lékařská, kopřiva dvoudomá , mochna husí, řebříček obecný - více informací o bylinkách si můžete přečíst na této stránce: http://prozdravi.usedmikrasek.cz/emulips-slim-slozeni.html

 

Kapsle ( doplněk stravy může mít příznivé účinky na ):

 • 60 želatinových kapslí

Použití kapslí Emulips Slim:

 • 1 kapsle 2 - 3 x denně před jídlem

 • užívají se 20 dní

 • Prvních 20 dní se tobolky a drink používají pohromadě. Zbývajících 10 dní  se pije jen samotný drink, který má příznivý vliv na odvod  nežádoucích metabolitů z těla. Je velmi důležitý i pitný režim ( 2 -3 litry za den ).
 • Nedoporučuje se používat samotné kapsle bez Emulips drinku

základní účinné složky Emulips Slimu:

 • Garcinia cambogia - extrakt

 • extrakt ze zeleného čaje s vysokým obsahem přírodních antioxidantů

 • puryvát - vápenatá sůl

 Upozornění:

 • není určeno pro děti do 15 -ti let

 • těhotné ženy mohou přípravek používat pouze po dohodě s lékařem

  Pokud kojíte, tak nedoporučuji hubnout, ani užívat žádné hubnoucí produkty, protože hubnutím se do těla vylučují nebezpečné toxiny, které by Vám šly i do mateřského mléka.

Vaše otázky k Emulips Slimu:


Může Emulips Slim každý?


Emulips Slim je doplněk stravy. Z toho vyplývá, že se může používat takřka neomezeně (samozřejmě v rozsahu uvedeném na etiketě). Přesto je dobré mít na zřeteli některé skutečnosti. Produkt především obsahuje kofein. Je proto vhodné v době používání produktu omezit jiné zdroje kofeinu – káva, silný černý či zelený čaj apod. Také osoby mající problémy se zvýšeným tlakem by měly věnovat zvýšenou pozornost jeho kontrole a konzultovat používání výrobku s lékařem.


Byl tento výrobek zkoušen?


Jako všechny produkty OKG je produkt registrován MZ ČR a SZÚ Praha jako doplněk stravy pod číslem OVZ-35.0-10.12.2008-47070. Jeho kvalita je ověřena v laboratořích Zdravotního ústavu. Ve smyslu Zákona o potravinách je tato kvalita průběžně prověřována v akreditovaných laboratořích.


V čem je Emulips Slim odlišný od ostatních doplňků stravy s podobným účinkem?

Hubnutí je pro organismus velmi zatěžující proces. Při vytváření produktu byla obzvláštní pozornost věnována minimalizaci této zátěže. Produkt je proto rozdělen do dvou nezávislých částí, z nichž zejména bylinná směs Emulips Slim Drink zásadním způsobem napomáhá odvodu při hubnutí vznikajících škodlivin. Složky této směsi jsou speciálním mechanicko-termickým způsobem aktivovány a tím je zvýšena jejich účinnost. Rovněž složky směsi, která akceleruje metabolizmus a urychluje spalování tuků byly voleny s ohledem na co nejmenší zátěž organizmu.Může být Emulips Slim i jinak důležitý pro naše tělo (zdraví)?

Ano! Tím, že akceleruje metabolizmus umožňuje lepší a rychlejší využití živin a jejich přísun k všem buňkám těla.

Jak nejlépe Emulips SLIM používat?

Vzhledem k mimořádné zátěži, kterou představuje pro organizmus hubnutí, je velmi vhodné započít s používáním výrobku až po harmonizování organizmu ostatními výrobky OKG. Hubnutí je rovněž velmi individuální proces je nutné „pozorně naslouchat vlastní tělo“. Nejlepší postup je nejvhodnější konzultovat s některým z nezávislých distributorů OKG.


Je vhodné používat Emulips Slim i v případě, že nechci zhubnout?


Účinné látky tohoto přípravku mají mnoho pozitivních účinků i pro „nehubnoucí“ organizmus. Zelený čaj má silné antioxidační účinky a vhodně tak doplňuje vitamín E z klasického Emulipsu a dokonce umocňuje jeho účinek. Je tedy vydatným pomocníkem v boji s oxidačním stresem a problémy, které tento stres způsobuje. Používaný extrakt obsahuje i další účinné látky (především kofein) a to v právě takových množstvích v jedné tobolce, u kterých byl prokázán vliv proti rozvoji degenerativních poruch mozku (např. Alzheimrovy choroby). Významnou složkou je i pyruvát, který akceleruje metabolické pochody v buňce a tím urychluje přísun všech živin (a tím i aktivních složek našich produktů) do „chemických továren“ našeho organizmu. Významným účinkem Slimu používaného „preventivně“ je i zabránění tzv. JO-JO efektu po snížení váhy (ať už dietou, používáním výrobků, cvičením či v ideálním případě kombinací všeho). Vhodnou dávkou pro výše uvedené použití je jedna kapsle denně (nejlépe po ránu či dopoledne), v každém případě doplněná o minimálně jednu dávku Drinku. Tento je důležitý pro čištění organizmu a podporu vyloučení každodenních nežádoucích produktů metabolizmu či s potravou přijatých škodlivin. Je zde samozřejmě také podmínkou dodržení přiměřeného pitného režimu. Při tomto způsobu používání je zachován rovněž aktivizující a revitalizační účinek produktů.

 

Tip jak zhubnout zdravě a natrvalo!

 

Protože existuje mnoho druhů tloušt´ky, stejně tak jako jejich příčin, tak by ideální hmotnosti nemělo být docíleno za cenu nezdravých diet a celoživotního stresu. Stává - li se nám přibývající tuk problémem a je třeba s ním zabojovat, tak je v první řadě nutné si uvědomit, že hubnutí je pro náš organismus mimořádně zatěžující proces. Zatěžuje především játra, ale i ledviny a další orgány. Rychlým hubnutím se do organismu vyplavuje velké množství látek vázaných v tukové tkáni a jejich vyloučení je pro výše uvedené orgány obrovskou zátěží. Zde je důležité, jak dlouho máme nadváhu to znamená za jak dlouho jsme se k tukovým zásobám dopracovali. Člověk, který přibýval na váze celý život, by měl hubnout daleko pomaleji než ten, který přibral rychle. Z toho vyplívá že k hubnutí je zapotřebí systém, program.

Výše uvedené zkušenosti jsou pouze vybranými příklady, jakých výsledků lze dosáhnout. Stejných výsledků nemusí dosáhnout každý, jsou závislé na řadě faktorů. Výrobek je doplňkem stravy, v žádném případě nenahrazuje léky. O.K.G., s.r.o. neručí za následky vyplývající z nesprávného použití výrobku.
 

Poznámka:

*každý z nás je jiný, proto těchto výsledků nemusí dosáhnout každý, konečný výsledek závisí na mnoha faktorech
*výrobek je doplňkem stravy, v žádném případě nenahrazuje léky


Výrobek je notifikován MZ ČR č.j. OVZ-35.0-10.12.2008-47070

Výrobek je doplňkem stravy, v žádném případě nenahrazuje léky. O.K.G., s.r.o. neručí za následky vyplývající z nesprávného použití výrobku.
Materiály pro tuto stránku byly převzaty z webových stránek společnosti OKG s.r.o.
Veronika Skalová nezávislý distributor OKG č. 03-001350

  Tuto sadu si oblíbili příznivci vnitřní očisty těla a hubnutí.

vyloučení látek uvolněných z tukové tkáně při hubnutí a tím zabraňění jejich opětovnému uložení v těle

vstřebávání účinných složek do organismu a tím výrazné urychlení a zvýšení účinku (díky speciální mechanické aktivizaci použitých bylin a díky mnohonásobně zvětšenému povrchu a rozrušení buněčných stěn )

zpomalení jo-jo efektu po zhubnutí

zlepšení odvodu každodenních nežádoucích metabolitů z těla ( v kombinaci s pitným režimem )

hubnutí - kombinovaným účinkem obsažených složek

činnost jater a ledvin

snížení obsahu podkožního tuku ( exklusivní směs přírodních účinných látek )

stimulaci odbourávání podkožního tuku ( hubnutí břicha, boky, hýždě )

zrychlení metabolismu - urychlení spalování tuků v buňkách

ukládání tělesného tuku

snížení příjmu potravy

volné radykály ( díky antioxidačním účinkům )

metabolisV rámci programu ,, Hubněte zdravě s OKG" se doporučuje:

nejdříve harmonizovat organismus a věnovat se nápravě chronických problémů organismu a pomocí výrobků OKG ( Ok Alfa +, Emulips )
zbavit tělo nadbytečných tuků ( 1 - 3 měsíce ) pomocí Emulips Slim capsules&drink
pokračovat v regeneraci organismu pomocí výrobků OKG

Ještě než se dáte do hubnutí, tak se zvažte a změřte ( obvod hrudi, obvod pasu, obvod boků, obvod steha, obvod lítka a obvod paže). Míry si někde zapište a vrat´te se k nim až třeba po měsíčním hubnutí, protože na mírách nejlépe poznáte, zda - li jste zhubnuli či nikoliv :-)

Než se dáte do hubnutí s Emulips Slimem ( nebo s jakým koliv jiným produktem na hubnutí ) je velmi důležité před samotným hubnutím svůj organismus pročistit. Z odborných článků, které jsou na internetu ke čtení je zřejmé, že k hubnutí je třeba, aby Vaše střeva byla co nejčistčí, protože pokud jsou zanešená, tak se přes jejich stěnu do těla špatně dostávají jakékoliv cenné látky. Takže at´ si zakoupíte jakýkoliv produkt třeba na hubnutí, tak jeho účinky mohou být mizivé pokud Vaše tělo nebude jak má být. K tomuto účelu Vám může dobře posloužit klasický Emulips a Ok Alfa +. Pokud se pro tento program rozhodnete určitě se Vám vyplatí zřídit si slevovou kartu.

Hubnutí je pro tělo velmi zatěžující proces a proto by jste měly hubnout pokud jste zdravý a Vaše tělo je na hubntí připravenému ( rychlejšímu transportu živin i účinných látek ostatních výrobků OKG na místo určení, tedy do buňek )