:-)

 Tradiční čínská medicína je tu 5000 let, západní medicína 150 let, které dáte přednost?

Neexistují zázračné produkty a byliny, zázrak je naše tělo a když mu dáte co potřebuje, tak se pak dějí zázraky, takže začátek i konec nemocí je v naší hlavě

Tip
Co Vás trápí?
POZOR AKCE - REGISTRACE ZDARMA !!
Nakupujte se slevou!

Má Vaše objednávka vyšší hodnotu ( cca nad 800,- )?

Máte v plánu nakupovat tyto produkty několikrát do roka?

Pak se Vám vyplatí stát se členem!

 

 

Nyní máte možnost využít AKCI a získat IMUNPACK v hodnotě  3285,- za 1,- !

Více info zde : http://okg-family.cz/upload/439.pdf

 

Akce trvá od 1.9. 2015 - 30.11. 2015. Můžete využít rovnou přes tento odkaz - http://prozdravi.usedmikrasek.cz/registrace.html

Bližší info ráda poskytnu, případně pomůžu vyplnit.

OKG a Krtek

OKG podporuje nadační fond dětské onkologie Krtek

Zatočte se zácpou

Emulips

Produkty

Emulips
Emulips
Emulips v příchutích
Emulips v příchutích
Emulips popis
Emulips popis
Emulips dávkování
Emulips dávkování
zácpa
zácpa
Cena s DPH:375.00 Kč

Emulips kapky je neprodávanějším produktem. Již jsem ho odeslala stovkám zákazníků a od spousty z nich jsem se dočkala velmi krásných zkušeností v oblasti trávení, těžko po jídle, zácpa, ...které jsou pro mě hnacím motorem v mé práci. Většina z nich svou dobrou zkušenost s Emulipsem potvrdili koupí dalšího – většinou velkého balení.

Samozřejmě i já sama s ním mám výborné zkušenosti. Pomohl mi se zácpou a když mi bývalo těžko po jídle. Proto ho velmi ráda doporučuji všem, které trápí tento typ problémů.

Mohu použít pouze zkušenosti zákazníků

Bohužel - ač bych ráda -  nemohu se rozepsat co všechno pozitivního mi zákazníci napsali konkrétně, protože je to doplněk stravy a u nich je zakázáno používat slova jako pomáhá, léčí,či jakákoliv tvrzení…. Není to lék.. ale mohu použít zkušenosti od lidí, kteří je zaslali bud mě a nebo přímo výrobci a souhlasili s jejich uveřejněním. Srdečně za to všem děkuji, protože bez pozitivních zpětných reakcí, bych o produktech firmy OKG nemohla informovat další lidi, které trápí trávení a neměla bych ze své práce takovou radost. Uvažuji o otevření diskuse Emulips, kde se budou moci psát recenze a zkušenosti s Emulipsem. Podrobné informace o Emulipsu jsou ke stažení ve formátu pdf níže.

Zkušenosti s Emulispem

Nejvíce pozitivních zkušeností s Emulipsem si můžete přečíst na stránkách, které jsem uvedla níže. Jen bych ještě dodala, že vždy je potřeba dodržovat pitný režim = nejlepší je čistá a neperlivá voda, třeba z pramene a protože produkty jsou doplňky stravy, tak je nutné je užívat pravidelně a dlouhodobě. Například když bude pravidelně a dlouhodobě jíst kvalitní jídlo nebo si čistit zuby, tak budete zdravější, ale zřejmě to nebude hned na druhý den :-)

Doporučuji si stáhnout tento dokument o tom jak kvalitní doplňky stravy fungují: http://usedmikrasek.cz/files/pribeh-o-maku.pdf

Slíbené zkušenosti s Emulipsem jsou na těchto adresách:

Máte – li jakékoliv dotazy neváhejte se na mě obrátit bud na email: usedmikrasek@gmail.com nebo můžete využít i online formuláře vpravo dole.

TIP: Přírodní recepty při zácpě - http://prozdravi.usedmikrasek.cz/ebook-zacpa.html


Pro ty z Vás, které zajímají podrobné informace o produktu – složení,.. jsem vyfotografovala přímo etiketu tohoto produktu, viz foto nahoře. Také si můžete prohlédnout Ebook Emulips - níže.


Balení:

Jak Emulips užívat?

  • Emulips se doporučuje užívat nejlépe ke konci hlavního jídla dne, komu to nevadí může si dávku dát na lžičku, polknout a zapít - pitný režim je velmi důležitý ! Jinak např. na kousku pečiva nebo nakapáním do nápoje v dávce asi 0,5ml (cca 10 kapek)
  • dospělí 1-3x za den ( při pravidelném používání 1x za den vystačí balení 50ml až na 100 dní). Dávky můžete různě měnit a urpavovat, dle toho jak se cítíte.
  • děti od 3 let 1x za den. Maminky běžně dávají Emulips po kapičkách i svým malým miminkům. Zde musím podotknout, že Emulips nemá potřebné certifikáty, aby se mohlo uvádět, že je určen tak malým dětem, takže vše je na rozhodnutí rodičů.
  • preventivně je možno Emulips užívat celoročně bez omezení. I několikanásobné zvýšení dávky nepředstavuje nebezpečí pro organismus
  • Emulips se doporučuje se i při nejběžnějších dietách - při cukrovce, žlučníkové dietě, při chorobách srdce a cév

Emulips je testován a notifikován:

Jako všechny produkty OKG je Emulips registrován MZ ČR a SZÚ Praha jako doplněk stravy pod číslemOVZ-350-14.4.2006-17745/1. Kvalita Emulipsu je ověřena v laboratořích Zdravotního ústavu. Ve smyslu Zákona o potravinách je tato kvalita průběžně prověřována v akreditovaných laboratořích. Výrobek je notifikován, takže musí obsahovat to co je na etiketě - což nemají všechny doplňky stravy na českém trhu.

Výrobek je doplňkem stravy, v žádném případě nenahrazuje léky.

Brožurka Emulips

Nejčastější dotazy si můžete pročíst v Ebooku Emulips, který si můžete otevřít a stáhnout a případně vytisknout ve formátu pdf na této adrese:

http://usedmikrasek.cz/files/ebook-emulips.pdf