:-)

 Tradiční čínská medicína je tu 5000 let, západní medicína 150 let, které dáte přednost?

Neexistují zázračné produkty a byliny, zázrak je naše tělo a když mu dáte co potřebuje, tak se pak dějí zázraky, takže začátek i konec nemocí je v naší hlavě

Tip
Co Vás trápí?
POZOR AKCE - REGISTRACE ZDARMA !!
Nakupujte se slevou!

Má Vaše objednávka vyšší hodnotu ( cca nad 800,- )?

Máte v plánu nakupovat tyto produkty několikrát do roka?

Pak se Vám vyplatí stát se členem!

 

 

Nyní máte možnost využít AKCI a získat IMUNPACK v hodnotě  3285,- za 1,- !

Více info zde : http://okg-family.cz/upload/439.pdf

 

Akce trvá od 1.9. 2015 - 30.11. 2015. Můžete využít rovnou přes tento odkaz - http://prozdravi.usedmikrasek.cz/registrace.html

Bližší info ráda poskytnu, případně pomůžu vyplnit.

OKG a Krtek

OKG podporuje nadační fond dětské onkologie Krtek

Zatočte se zácpou

Hubnutí

Na této stránce uvádím příběhy zákazníků pozitivní a dole příběhy kdy lidé nebyli spokojeni. Úplně dole jsou pak zkušenosti zaslané přes online dotazník. Také doporučuji přečíst si článek o hubnutí: http://prozdravi.usedmikrasek.cz/o-hubnuti.html

 1. Kapky Emulips forte objevila naše mamka,koupila si je na úpravu zažívání a kromě toho,že přestala mít problémy zhubla 8kg.Hned jsem si je také objednala a musím říct,že se od té doby cítím skvěle,přestala jsem mít zácpu.Všem kapky vřele doporučuji Renata V . ( 5.7.2011 )
 1. Od doby kdy jsem začala užívat hormonální antikoncepci jsem přibrala 12 kg. Chodila jsem cvičit, vyzkoušela jsem nejrůznější potravinové doplňky( kokteily, tabletky chromu, tabletky na potlečené chuti k jídlu a čaje). I přes to že jsem pravidleně chodila cvičit, jsem sice na krátkou dobu shodila nějaké to kilečko, ale hned byly zpět. Emulips slim mi doporučila kamarádka. Nejprve jsem nevěřila, ale hned po týdnu se objevili první výsledky. Po prvním měsíci užívání jsem zhodila 4 kg ( v mírách 5 cm přes boky a stehna, 4 cm v pase) ...jsem naprosto spokojená. můžu jen doporučit. Martina M. ( 7.1.2011)
 1. Emulips Slim jsem začala užívat před Vánoci (a zároveň zvýšila pohybovou aktivitu a omezila příjem) a byly to mé první Vánoce, během kterých jsem nepřibrala, ale zhubla. Bohužel si nevedu žádné záznamy o měření obvodu těla, ale na kilogramy zatím cca o 3 kg (ještě mi zbývá dobrat asi 10 tobolek a zhruba polovina čaje). Určitě se tedy řadím mezi spokojené zákazníky - Lenka ( 6.1.10)
 1. Začala jsem s Emulipsem, pak jsem k němu přidala Alfu a asi po měsíci Emulips Slim. Během měsíce jsem shodila 3 kg a na bocích měla o 3 cm méně a na stehně o 2 cm. Asi po dvou měsích jsem měla dole 5 kg, ted po 4 měsících od začátku užívání Emulips Slimu ještě dobírám drink a váha se mi drží. Má zkušenost s výrobky OKG je výborná.... - Veronika (30.3.10)
 1. Emulips Slim užívám první měsíc. Byla jsem velmi příjemně překvapená výsledkem. Na váze mi ubylo sice jen asi 3 kg, ale úbytek je znát hlavně v mírách - 4 cm přes prsa, 5 cm v pase, 4 cm přes boky a 4 cm přes stehno. Funguje fantasticky!
  Zdeňka Š., Brno
 1. Od malička mám nadváhu a pálení žáhy jsem asi od 15ti let léčila jedlou sodou. Jenže na VŠ se z nadváhy už stávala obezita a pálení žáhy jsem měla téměř pořád. Když už jsem se kvůli bolesti bála najíst nebo si lehnout, dostala jsem striktní dietu - rýži a hořký čaj. Tomu jsem se chtěla vyhnout, takže jsem 3x denně začala užívat Emulips i Emulips Slim. Bolesti do 4 dnů ustaly a za měsíc jsem shodila 4 kila a v mírách 6-8-3 cm! A bez omezování v jídle! Kamila M., Přerov
 1. ...asi půl roku užívám Emulips a teď ten nový Emulips Forte a kila jdou pomalu dolů. Ale nemyslím si, že by to bylo jen Emulipsem, snažím se častěji a v malých porcích jíst a víc pít. Určitě to pomáhá na trávení a kdo s tím má problém a nehubne kvůli tomu, protože mu metabolismus nefunguje, tak doporučuji.... Tereza (11.4.2011)
 1. uzivám omegu tri complete a emulips a po dvou mesicich, mám na vaze 3 kila dole, pres boky 2 cm, v pase 2 cm dole, citím se velmi dobre a zhoustly mi vlasy a to uz po dvou mesicich, s produkty jsem moc spokojena ... zkušenost získaná na školení firmy OKG
 1. ... uzivam pravidelne Emulips forte a Emulips slim,pridala jsem k tomu pravidelne cviceni na eliptickem trenazeru a ma postava nebyla nikdy tak skvela.Na vaze to sice dela pouze 4 kg ,ale zmizely mi tuky a mam same svaly......zkušenost získaná na školení firmy OKG
 1. po dobu užívání Emulipsu se mé obtíže nijak nezlepšily. Ale chcete-li potěšit tak kamarádka užíva Emulips Forte a říká že jí to zabírá jak na čištění tak i hubnutí, tudíž je spokojená.... Zdeňka C. ( 18.1.12 )
 1. S Emulipsem mám ty nejlepší zkušenosti. Upravilo se mi trávení, zmizela zácpa a jako bonus jsem shodila nějaké to kilčo. Všem doporučuji.|.... Simona B . ( 5.3.2012 )

Výše uvedené zkušenosti jsou pouze vybranými příklady, jakých výsledků lze dosáhnout. Stejných výsledků nemusí dosáhnout každý, jsou závislé na řadě faktorů. Výrobek je doplňkem stravy, v žádném případě nenahrazuje léky. O.K.G., s.r.o. neručí za následky vyplývající z nesprávného použití výrobku.

Příběhy od zákazníků, kteří nebyli s produkty úplně spokojeni:

 • Zakoupila jsem si Emulips Forte za účelem zhubnutí. Produkt jsem užívala vícekrát za den, ale bohužel žádná změna cca po měsíci užívání nenastala. Produkt ještě užívám ... zkušenost zaslaná od zákazníka přes dotazník ( 2.5.11)
 • ... Emulips Forte, jsem si zakoupila za účelem úpravy trávení a podoporu při hubnutí. Produkt jsem užívala několikrát za den a vypoužívala celou lahvičku. Na úpravu trávení je Emulips forte skutečně účinný, ale co se týče hubnutí, tak jsem na váze dosud neubrala. Jak spotřebuji balení tak si zakoupím další... zkušenost zaslaná od zákazníka přes dotazník ( 3.5.11)
 • Já a dvě mé kamarádky jsme si zakoupili Emulips za účelem hubnutí. Brali jsme ho několikrát za den a vypoužívali celou lahvičku. Má zkušenost je taková, že těmto výrobkům nevěřím. My to brali 3 kamarádky a ani jedna jsme po tom nezhubli .... zkušenost zaslaná přes dotazník
 • S Emulipsem spokojena nejsem nezhubla jsem ani deko .... Jana P. ( 25.8.11 )
 • bohužel jsem byla z Emulipsu Slimu zklamaná. Doufala jsem, že se mi podaří zhubnout alespoň 1kg, ale bohužel bezúspěšně...Martina B. ( 28.9.12)

Zkušenosti zákazníků zaslané anonymně přes dotazník http://login.oursurvey.biz/1340 :

V praxi je to tak, že lidé z pozitivními zkušenostmi ( které hodně převažují ) mi své zkušenosti píší do emailu a lidé kteří s produkty nebyli úplně spokojeni ( dost často protože produkt užívali krátce a nebo nepravidelně ) mi svou zkušenost píší raději anonymně do dotazníku.

 1. Jaký produkt jste vyzkoušeli?
 2. Za jakým účelem jste si produkt zakoupili?
 3. Jak jste byli s produktem spokojeni?
 4. Jak často jste produkty užívali?
 5. Využíval(a) jste celou lahvičku?
 6. Kolik lahviček produktu jste využíval(a) ?
 7. Kolik litrů tekutin denně vypijete? ( voda, štáva, čaj )

Spokojenost:

 • spokojení zákazníci jsou zvýrazněni červenou barvou
 • ti co byli spokojeni částečně modrou
 • a ti už nichž žádná změna nenastala jsou bez barvy
 1. Emulips - hubnutí - velmi - více x za den - Ano
 2. Emulips Forte - trávení a hubnutí - částečně - 1 x za den - ještě užívám
 3. Emulips Forte - hubnutí - žádná změna nenastala - více x za den - ano
 4. Emulips - podpora kojení, hubnutí - částečně - 1 x za den - Ano
 5. Emulips - hubnutí - žádná změna nenastala - více x za den - Ano
 6. Emulips Forte - hubnutí - žádná změna nenastala - 1 x za den - ano
 7. Emulips Forte - hubnutí - částečně - více x za den - ano- 1 - 1 - 2 litry - Zhubla jsem, ale jen 3kg. Očekávala jsem větší ubytek na váze, ale nepodařilo se mi to
 8. Emulips Slim - ke snížená váhy - Žádná změna nenastala - více x za den - ano - 1 - do 1 litru ( toto je kámen úrazu, musí se hodně pít, aby se vše mohlo z těla vyloučit )
 9. Emulips Forte - úprava trávení a hubnutí - Žádné změny jsem nepocítil ( a) - Několikrát za den - ano- 1 - 3 - 4 litry

Další zkušenosti: