:-)

 Tradiční čínská medicína je tu 5000 let, západní medicína 150 let, které dáte přednost?

Neexistují zázračné produkty a byliny, zázrak je naše tělo a když mu dáte co potřebuje, tak se pak dějí zázraky, takže začátek i konec nemocí je v naší hlavě

Tip
Co Vás trápí?
POZOR AKCE - REGISTRACE ZDARMA !!
Nakupujte se slevou!

Má Vaše objednávka vyšší hodnotu ( cca nad 800,- )?

Máte v plánu nakupovat tyto produkty několikrát do roka?

Pak se Vám vyplatí stát se členem!

 

 

Nyní máte možnost využít AKCI a získat IMUNPACK v hodnotě  3285,- za 1,- !

Více info zde : http://okg-family.cz/upload/439.pdf

 

Akce trvá od 1.9. 2015 - 30.11. 2015. Můžete využít rovnou přes tento odkaz - http://prozdravi.usedmikrasek.cz/registrace.html

Bližší info ráda poskytnu, případně pomůžu vyplnit.

OKG a Krtek

OKG podporuje nadační fond dětské onkologie Krtek

Zatočte se zácpou

Matol Km

Náhodou jsem se dostala k přírodnímu produktu vyrobeném v Kanadě s názvem Matol Km. Stáhla jsem si do složek snad všechny dostupné materiály a studovala. Jeho složení a účinky ne jen na lidský organismus mě doslova uchvátily a proto jsem se rozhodla vyzkoušet ho.

A protože se dá po registraci, která je ZDARMA, zakoupit za velmi příznivé ceny ( bez jakýchkoliv závazků ) a protože se jedná o doplněk stravy - no vlastně v Americe je již prohlášen za léčebný produkt - a doporučuje se ho užívat minimálně 3 měsíce, tak jsem si zakoupila rovnou 3 láhve.

Chutná velmi zvláštně, ale hlavně jsme s manželem byli ihned plní energie a pozitivní nálady, protože obsahuje mimo jiné kyslík. Matol Km zaujal i mého manžela, kterého po cca 2 dnech hezky pročistil. Po očistné fázi, která nám vyčistila nejen střeva a krev, ale také nás zbavila nejrůznějších parazitů, které jsme za ty roky nasbíraly. Občas nás bolel nějaký ten kloub a znatelně jsme cítili, že se s námi něco děje, ale to k tomu patří ale přežily jsme :-) Odměnou nám byl pocit pohody, celkového uvolnění. Velmi jsem trpěla na migrény, bolesti kloubů a svalů, svalové třesy, velkou únavou,..... Tyto problémy během dlouhodobého užívání postupně odezněly. Matol užívám s pár přestávkami cca 2 roky a neustále se k němu vracíme.

Do tohoto produktu jsem vložila velkou důvěru, která je podpořena pozitivními zkušenostmi těch, co tento produkt již vyzkoušeli a vydrželi s jeho užíváním dokud nedosáhli svého. Po registraci na web určen Matol Km -http://www.usedmikrasek.matol.cz/registrace-1.aspjsem získala přístup k lidem, kteří mají také zkušenosti a rádi mi zodpoví veškěré dotazy. Také je mi k dispozici i majitel firmy, která Matol Km na český trh dováží. Velmi se mi líbí, že lidé hovoří velmi upřímě. Žádné mazání medu okolo úst... Já doporučuji :-) Navíc se mi líbí, že čím jsem u firmy déle, tím mi klesá nákupní cena. To vše je hezky vystvětleno na již zmiňovaném webu :-)