:-)

 Tradiční čínská medicína je tu 5000 let, západní medicína 150 let, které dáte přednost?

Neexistují zázračné produkty a byliny, zázrak je naše tělo a když mu dáte co potřebuje, tak se pak dějí zázraky, takže začátek i konec nemocí je v naší hlavě

Tip
Co Vás trápí?
POZOR AKCE - REGISTRACE ZDARMA !!
Nakupujte se slevou!

Má Vaše objednávka vyšší hodnotu ( cca nad 800,- )?

Máte v plánu nakupovat tyto produkty několikrát do roka?

Pak se Vám vyplatí stát se členem!

 

 

Nyní máte možnost využít AKCI a získat IMUNPACK v hodnotě  3285,- za 1,- !

Více info zde : http://okg-family.cz/upload/439.pdf

 

Akce trvá od 1.9. 2015 - 30.11. 2015. Můžete využít rovnou přes tento odkaz - http://prozdravi.usedmikrasek.cz/registrace.html

Bližší info ráda poskytnu, případně pomůžu vyplnit.

OKG a Krtek

OKG podporuje nadační fond dětské onkologie Krtek

Zatočte se zácpou

Nachlazení, imunita

 • Všude okolo byly chřipky a protože jsem v tomto podzimním čase zanedbávala užívání produktů, tak i o mě se chřipka pokoušela. Zvýšila jsem dávkování Kidsu, Gamy, Bety a Alfy. Tu jsem brala i 4 x denně po velkých lžících a když jsem měla ucpaný noc, tak jsem si ji i kápla do nosu, sice to štípalo, ale okamžitě se mi obrovsky ulevilo a rýma se nerozjela. Vždy jsem ráno mohla jít v pohodě do práce. Mí kolegové zůstávali s antibiotiky doma. Každý večer jsem poctivě potila a po 3 dnech už jsem se cítila velmi dobře a po 5 – ti jsem byla zdravá :-) Děkuji za produkty... Veronika S. ( 7.10.13 )
 • ...zkušenost s Ok Alfa výborná, stále jsem měla kašel a nyní je po problému... Jana S. ( 29.1.12)
 • měla jsem zánět spojivek a potřebovala jsem se ho rychle zbavit a tak jsem vzala OK gel a každé cca 3 hodiny jsem ho potírala kolem očí a malinko jsem si dala i do vnitřního koutku. Za pár dnů bylo vše v pohodě
 • .....bolelo mě v krku, po ránu jsem nemohla asi 2 dny ani polykat a začalo mě pálit na prsou, protože jsem si nemohla dovolit marodit chtěla jsem vyzkoušet Alfu, k lékaři se mi nehtělo. Brala jsem ji asi 4 x denně po třech lžičkách a už po prvním dnu jsem cítala jak je mi lépe. Nyní po pár dnech mám jen slabou rýmu..... Markéta K. ( 7.1.2011)
 • ... má dcera chodí do školky a dost často jsem ji k vůli kašli a větší rýmě musela nechávat doma. Někdy i několik týdnů, protože sotva byla v pořádku a přišla do školky, kde bylo nějaké nemocné dítě, tak od něj hned chytla nějaký bacil a tak jsem s ní byla doma znova. Nebylo to zatím nic vážného, lékařka mi pro ni doporučovala většinou jen běžně dostupné léky na odkašlávání a tlumení kašle,.... ale do školky jsme ji dát nemohly. Na doporučení mé kamarádky, jsem od Vás zakoupila Alfu. Když začne pokašlávat nebo se mi zdá, že jde na ni rýma, dám ji Alfu do čaje ( pořádně osladím, protože je hořká ) a musím to zaklepat, zatím jsme jakýkoliv problém zažehnali. Za poslední dva měsíce, kdy Alfu používáme nám zatím neonemocněla. Jen měla slabou rýmu, ale kdo nemá přes zimu rýmu ? A to ted´ trávíme hodně času na sněhu a jednu dobu bylo ve školce jen pár dětí, protože všechny ostatní byly nemocné. Ani zbytek rodiny zatím nezastonal, takže věřím, že je to tou Alfou.... Anna L. Uherské Hradiště ( 4.1.2010 )
 • ... syn se dlouho nemohl zbavit silné rýmy. Měl ji už přes tři týdny a nic běžného nezabíralo. Paní doktorka nás poslala dokonce i na ušní, kde lékařka nalezla počínající zánět středního ucha. Při další kontrole měl uši ještě v horším stavu a stále se nedařilo se rýmy zbavit. Dostali jsme rozkaz kluka hlídat a hned přijet kdyby se vyskytla bolest nebo dokonce krev. Stav se nezlepšoval. Kolegyně z práce mi zaslala Alfu které měla doma ještě polovinu lahvičky, že prý by nám mohla pomoci. První dva dny se mi nezdálo, žádné zlepšení a chtěla jsem Alfu vrátit, ale po týdnu bylo po rýmě a při další kontrole nám paní doktorka řekla, že jeho ouška jsou naprosto v pořádku - nic v nich nenašla. Protože jsme toho odzkoušely hodně a nic nezabíralo a stav se stále zhoršoval, domnívám se, že nám pomohl právě tento produkt. Už jsem Alfu začala doporučovat i svým kamarádkám, tak jsem sama zvědavá jestli budou mít stejně dobré zkušenosti jako já ..... Patricie H. Olomouc ( 13.1.2010 )
 • bralo mě nachlazení, začaly se objevovat příznaky jako bolest hlavy, rýma, kašel. Nasadila jsem Alfu 3 x denně 2 lžičky, přes den jsem pocitovala značnou úlevu a druhý den jsem byla zdravá, ale prevetivně jsem si ještě dala 3 x Alfu ,ale už po lžičce. Jsem moc ráda, že jsem na tento produkt narazila..
 • náš 3 letý syn si začal stěžovat na silnou bolest v uchu, dokonce jsme byly připraveni odjet na pohotovost. Ihned jsme mu začaly dávat 2 x denně Alfu a dvakrát denně jsme mu kapku Alfy dávaly do ucha. Bolest začala odeznívat a za 3 dny po ní nebylo ani památky. Jsme velmi rádi, že to takhle dopadlo, když jsem si představila jakým stersem by musel projít na ušním .... Klára D. ( 10.10.10 )
 • dcera měla nejspíš střevní chřipku, průjem, horečky a díky bázi a alfě máme klid a bez doktora Petra V. ( 12.10.10)
 • mám 4 letou holčičku, která byla stále nemocná a lékaři mi řekli, že má dcera má sníženou imunitu a že bude nemocná pořád. Přiznám se, že jsem produktům moc nevěřila, ale nic už mi nezbylo a tak jsem dcerce pravidelně podávala OK Alfa+po dobu jednoho měsíce a snad se stal zázrak je zdravá... ( 12.10.10)
 • Včera mne začal svědět ret - opar a v nose začala lehtat rýma. Gelík zapracoval a do rána nikde nic, ani stopa.... (19.10.10)

Výše uvedené zkušenosti jsou pouze vybranými příklady, jakých výsledků lze dosáhnout. Stejných výsledků nemusí dosáhnout každý, jsou závislé na řadě faktorů. Výrobek je doplňkem stravy, v žádném případě nenahrazuje léky. O.K.G., s.r.o. neručí za následky vyplývající z nesprávného použití výrobku.