:-)

 Tradiční čínská medicína je tu 5000 let, západní medicína 150 let, které dáte přednost?

Neexistují zázračné produkty a byliny, zázrak je naše tělo a když mu dáte co potřebuje, tak se pak dějí zázraky, takže začátek i konec nemocí je v naší hlavě

Tip
Co Vás trápí?
POZOR AKCE - REGISTRACE ZDARMA !!
Nakupujte se slevou!

Má Vaše objednávka vyšší hodnotu ( cca nad 800,- )?

Máte v plánu nakupovat tyto produkty několikrát do roka?

Pak se Vám vyplatí stát se členem!

 

 

Nyní máte možnost využít AKCI a získat IMUNPACK v hodnotě  3285,- za 1,- !

Více info zde : http://okg-family.cz/upload/439.pdf

 

Akce trvá od 1.9. 2015 - 30.11. 2015. Můžete využít rovnou přes tento odkaz - http://prozdravi.usedmikrasek.cz/registrace.html

Bližší info ráda poskytnu, případně pomůžu vyplnit.

OKG a Krtek

OKG podporuje nadační fond dětské onkologie Krtek

Zatočte se zácpou

OK balsam

Produkty

OK balsam
OK balsam
Cena s DPH:600.00 Kč

Ok balsám si našel své zákazníky mezi lidmi, které trápí suché formy exémů, protože pokožku krásně promašťuje a je vyroben pouze z přírodních ingerencí.  OK balsám si též oblíbili i lidé s velmi suchou pletí, kteří ho užívají jako pletový krém protože neucpává pory a řada zákazníků tento produkt využívá i jako krém po holení, protože bojuje s podrážděnou pokožkou, kterou umí nejen zklidnit, ale také promastit. Páry ho používají i jako lubrigašční gel, mimo jiné desinfikuje a tak pomáhá předcházet nejrůznějším záňětům,... U exémů je třeba Ok balsám užívat dlouhodobě a pravidelně.

Sama ho pravidelně užívám na většinu výše zmiňovaných problémů a Ok balsám doporučuji. Doposud mě ani jednou nezklamal.

Zkušenosti mých zákazníků s Ok balsámem:

 • ...Mám 2 letého syna s atopickým ekzemem a účinnost Ok balsámu byla viditelná, proto s ním chceme pokračovat.... Vlasta K. (3.1.11)
 • ... jak se začalo u nás doma topit, tak se mi velmi zhoršila plet. Měla jsem ji velmi suchou a dokonce se mi začala i loupat. Začala jsem se mazat OK balsámem a už po prvním použití jsem viděla, jak je plet krásně promaštěná a vypadá zdravě. Navíc mi balsám vůbec neucpával póry. Velmi děkuji za něj. Dominka K. ( 2.11.2010 )
 • ....po holení nohou jsem měla vždy podrážděnou pokožku a dělaly se mi nehezké červené pupínky, díky Ok balsámu mě tento problém už netrápí....
 • Ok balzám používám 1x denně . S přípravkem jsem spokojená , už nemám takové červené fleky na rukou, což je super... Zuzana B. ( 16.10.11 )
 • 60 ml

 •  bez vedlejších účinků
 • testováno SZÚ Praha

Způsob použití:

 • k vnějšímu použití

 • mast zklidňuje podrážděnou pokožku při svědění, po štípnutí hmyzem, po holení,...

 • stimuluje revitalizační procesy

 • napomáhá k odstranění bradavic, kuřích ok, mozolů, proleženin,...

 • je vhodná při drobných odřeninách, popáleninách, zvláčňuje strupy,..

 • ulevuje při unavených a namožených svalech, podporuje funkci kloubů, ...

 • osvědčuje se i při zhmožděninách a urychluje vstřebávání modřin

 • nanáší se v tenké vrstvě na postižené místo ( účinek lze zesílit i jemným vmasírováním popříp. zábalem )

 • ošetření je možné opakovat vícekrát denně

 • u citlivých osob může způsobit fotoalergickou reakci - ošetřené místo chraňte před přímým sluncem

 • Před upotřebením zahřejte na pokojovou teplotu a protřepejte !


Přípravek se zklidňujícími a regeneračními účinky Extrakty z osmnácti druhů vybraných tradičních bylin a surovin rostlinného původu


A co pro Vás může udělat?


DEZINFEKCE:
OK gel a OK balsam jsou vhodné na štípnutí od hmyzu, k hojení ran, příznivě ovlivní odstraňování jizev. OK gel je vynikající na drobná říznutí a menší odřeniny. OK balsam zvláčňuje strupy.


KOŽNÍ POTÍŽE:
OK gel a OK balsam poskytnou úlevu při svědění, vyrážkách, utiší podrážděnou kůži, např. po holení a pomohou zmírnit ekzémy, akné, opary, plísně… Napomohou odstraňování bradavic, kuřích ok, mozolu a proleženin. OK gel je vhodný i na popáleniny a na spáleniny od slunce. OK balsam je určený především na suché a praskavé ekzémy.


ZKLIDŇUJÍCÍ ÚCINKY:
OK gel a OK balsam jsou vhodné k utišení bolesti svalů, na otoky, zhmožděniny, k urychlení vstřebávání modřin. OK gel přispěje ke zklidnění zánětu - nosních dutin, uší i dutiny ústní. OK BALSAM poskytne úlevu při bolestech kloubů.

ZKUŠENOSTI S PRODUKTEM

 •  ... jak se začalo u nás doma topit, tak se mi velmi zhoršila plet. Měla jsem ji velmi suchou a dokonce se mi začala i loupat. Začala jsem se mazat OK balsámem a už po prvním použití jsem viděla, jak je plet krásně promaštěná a vypadá zdravě. Navíc mi balsám vůbec neucpával póry. Velmi děkuji za něj. Dominka K. ( 2.11.2010 )

EKZÉM BĚHEM 14 DNŮ ÚPLNĚ ZMIZEL!
Náš Tomášek měl už od půl roku atopický ekzém po celém tělíčku, nejvíce na tvářičkách, které si denně rozškrábal až do krve, protože ho svědily. Masti od lékaře nepomohly. Začala jsem užívat OK Omegu plus, coby kojící, a natírali jsme syna OK Balsamem. Ekzém během 14 dnů úplně zmizel - a ani po roce se nevrátil!
D. R., Brno
PředPo

ZLEPŠENÍ EKZÉMU NA RUKÁCH A NOHÁCH!
Po havárii na kole mi zůstaly tři šité jizvy na obličeji. Po ročním mazání OK Gelem a nyní i OK Balsamem vypadám docela k světu. Dále se mi po OK Gelu velmi zlepšil ekzém na rukou a na nohou.
Petra H., Ivančice

ZLEPŠENÍ EKZÉMU NA RUKÁCH A NOHÁCH!
Po havárii na kole mi zůstaly tři šité jizvy na obličeji. Po ročním mazání OK Gelem a nyní i OK Balsamem vypadám docela k světu. Dále se mi po OK Gelu velmi zlepšil ekzém na rukou a na nohou.
Petra H., Ivančice

 

Výše uvedené zkušenosti jsou pouze vybranými příklady, jakých výsledků lze dosáhnout. Stejných výsledků nemusí dosáhnout každý, jsou závislé na řadě faktorů. Výrobek je doplňkem stravy, v žádném případě nenahrazuje léky. O.K.G., s.r.o. neručí za následky vyplývající z nesprávného použití výrobku


základní účinné složky:

 • aloe, kafr, pupava, šafrán, kurkuma, hořec, heřmánek, jalovec, manna, máta, myrha, reveň, senna, šalvěj, kozlík

 • příjemné aroma, žádné hormonální přísady, zcela bez chemické stabilizace, bez vedlejších účinků, testováno SZÚ Praha

Materiály pro tuto stránku byly převzaty z webových stránek společnosti OKG s.r.o.
Veronika Skalová nezávislý distributor OKG č. 03-001350