:-)

 Tradiční čínská medicína je tu 5000 let, západní medicína 150 let, které dáte přednost?

Neexistují zázračné produkty a byliny, zázrak je naše tělo a když mu dáte co potřebuje, tak se pak dějí zázraky, takže začátek i konec nemocí je v naší hlavě

Tip
Co Vás trápí?
POZOR AKCE - REGISTRACE ZDARMA !!
Nakupujte se slevou!

Má Vaše objednávka vyšší hodnotu ( cca nad 800,- )?

Máte v plánu nakupovat tyto produkty několikrát do roka?

Pak se Vám vyplatí stát se členem!

 

 

Nyní máte možnost využít AKCI a získat IMUNPACK v hodnotě  3285,- za 1,- !

Více info zde : http://okg-family.cz/upload/439.pdf

 

Akce trvá od 1.9. 2015 - 30.11. 2015. Můžete využít rovnou přes tento odkaz - http://prozdravi.usedmikrasek.cz/registrace.html

Bližší info ráda poskytnu, případně pomůžu vyplnit.

OKG a Krtek

OKG podporuje nadační fond dětské onkologie Krtek

Zatočte se zácpou

OK Beta +

Produkty

Ok Beta +
Ok Beta +
Ok Beta + - popis
Ok Beta + - popis
Ok Beta + - složení
Ok Beta + - složení
Cena s DPH:990.00 Kč

Ok Betu+ jako přírodní doplňek stravy si kupují zákazníci, kteří  chtějí vyzkoušet nějakou kloubní výživu. Účinnost tohoto produktu se zvyšuje když se k němu přidá Ok Gama+.

 Má zkušenost s Ok Beta+:

Ok Betu+ užívám dlouhodobě, protože jsem mnoho let vykonávala fyzicky velmi těžkou práci, která se ( mimo jiné ) hodně podepsala na mých kloubech. Trápily mě velké bolesti kloubů a paní fyzioterapeutka mi doporučila navštívit odborníka, protože se obávala, že mě trápí artroza ( ve 32 letech! ). Díky Ok Betě + a Ok Gamě + ( která tento produkt doplňuje ) se bolesti objevují jen zřídka, spíše pomalu a jistě ustupují.

Zkušenosti zákazníků s Ok Betou +:

  • většinu dne trávím na nohou. Velmi mě bolely kyčle a nárt, nemohla jsem si dovolit se s tím léčit.  Od té doby co užívám Betu již tyto bolesti nepocituji, takže jsem za ni velmi ráda. Kateřina ( 6.9.10)
  • ...o prázdninách jsem měla vodu v koleni, nevím proč, neupadla jsem, nic takového, nemohla jsem ho ohnout, takže beta, gama a gel no a žádanku na vyšetření ke specialistovi jsem už dávno mohla vyhodit Lucie ( 7.9.10)
  • Můj tchán, měl dva týdny bolestivé koleno, nemohol na něj ani stoupnout...tak užíval Betu a Gamu...za 3 týdny vesele hrál tenis....a to je mu 76 let....

Další zkušenosti jsou zde: 

Doplněk stravy může mít příznivé účinky na:

  • regeneraci kloubů, kostí

Směs k přípravě nápoje s blahodárnými a revitalizujícími účinky vyrobená z pečlivě vybraných ingrediencí té nejvyšší kvality. Obsahuje vápník jehož využitelnost je až 40%. Běžně dostupné doplňky stravy s obsahem vápníku mají využitelnost pouze 9%.

  • 150g

  • Nedoporučuje se pokud máte boreliozu, produktem by jste tyto bakterie vyživovaly


A co pro Vás může udělat?

PODPORA REGENERACE, VÝŽIVY A OCHRANY KLOUBŮ:
Když lidé přetěžují své klouby bapříklad jednostrannou námahou, nadváhou nebo i věkem chrupavka  tak se může stát že kloubní chrupavka degeneruje. OK Beta+, díky svému jedinečnému složení, obsahuje látky, které jsou součástí základní struktury chrupavky, dále látky, které zabezpečují její pružnost a především blokuje aktivitu enzymů, které narušují její strukturu. OK Beta+ tedy hraje zásadní roli v reparaci a regeneraci kloubů.

ZPEVNĚNÍ KOSTÍ:
Také je zdrojem organicky vázaného vápníku (Ca) a to díky své unikátní vazbě má nejvyšší vstřebatelnost! OK Beta+ hraje pozitivní roli nejen ve zpevňování kostí, ale zároveň také v udržování acidobazické rovnováhy a účasti na svalové kontrakci, včetně srdeční činnosti. Kromě jiného také zabrání tvorbě ledvinových kamenů.

OMEZENÍ NADMĚRNÉ KYSELOSTI ORGANISMU:
Nadměrná kyselost organismu může vést k velmi vážným zdravotním problémům (únava, migrény, kožní onemocnění, alergie, zažívací problémy, revma, záněty kloubů, osteoporóza...). K překyselení organismu vede nejčastěji nesprávná strava obsahující nadměrné množství kyselinotvorných potravin (maso, mléko, vejce, cukr, sladkosti, průmyslově zpracované výrobky, obiloviny, káva, alkohol, sycené limonády...). Lidské zdraví je zcela závislé právě na rovnováze kyselých a zásaditých látek v těle. OK Beta+ svým jedinečným složením napomůže snížit kyselost organismu a tím přispěje ke zdravému stavu všech kloubů v těle a ochraně celého Vašeho organismu před škodlivinami vzniklými překyselením!

 

Doplňuje se s produktem ok Gama + - http://prozdravi.usedmikrasek.cz/ok-gama.html. Tyto dva produkty lze zakoupit i v sadě a tak můžete ušetřit 60,-. Více info zde: http://prozdravi.usedmikrasek.cz/beta-a-gama-klouby.html

 

Výrobek je doplňkem stravy, v žádném případě nenahrazuje léky. O.K.G., s.r.o. neručí za následky vyplývající z nesprávného použití výrobku.


Materiály pro tuto stránku byly převzaty z webových stránek společnosti OKG s.r.o.
Veronika Skalová nezávislý distributor OKG č. 03-001350