:-)

 Tradiční čínská medicína je tu 5000 let, západní medicína 150 let, které dáte přednost?

Neexistují zázračné produkty a byliny, zázrak je naše tělo a když mu dáte co potřebuje, tak se pak dějí zázraky, takže začátek i konec nemocí je v naší hlavě

Tip
Co Vás trápí?
POZOR AKCE - REGISTRACE ZDARMA !!
Nakupujte se slevou!

Má Vaše objednávka vyšší hodnotu ( cca nad 800,- )?

Máte v plánu nakupovat tyto produkty několikrát do roka?

Pak se Vám vyplatí stát se členem!

 

 

Nyní máte možnost využít AKCI a získat IMUNPACK v hodnotě  3285,- za 1,- !

Více info zde : http://okg-family.cz/upload/439.pdf

 

Akce trvá od 1.9. 2015 - 30.11. 2015. Můžete využít rovnou přes tento odkaz - http://prozdravi.usedmikrasek.cz/registrace.html

Bližší info ráda poskytnu, případně pomůžu vyplnit.

OKG a Krtek

OKG podporuje nadační fond dětské onkologie Krtek

Zatočte se zácpou

OK Gama +

Produkty

OK Gama +
OK Gama +
OK Gama + - popis, složení, dávkování
OK Gama + - popis, složení, dávkování
Cena s DPH:900.00 Kč

Zákazníci říkají, že jim příznivě ovlivnila vlasy, nehty, mírně zvýšený cholesterol, kosti, cévy, nervovou labilitu, obranyschopnost organismu,...  I maminky ji dávají svým dětem, prý aby dobře rostly a z produktů firmy OKG je asi nechutnější. Doplňuje se s Ok Beta + , která obsahuje ještě jiný druh vápníků.

Obsahuje 115ml olejovété tekutiny. Je dobré mě užívat minimálně měsíc, čím déle tím lépe.

Má zkušenost s OK Gama +:

Ok Gamu + užívám dlouhodobě a troufám si říci že s Ok Betou +  pomohla zbavit několikaletých bolestí kloubů. Také mám po ní velmi pevné vlasy a nehty.

Na této stránce naleznete tyto informace o OK Gamě:

 1. Jeden z mnoha příběhů
 2. Co pro Vás může udělat?  -  podpora a posílení sysrému srdce a cév
  - zpevnění pohybové soustavy
  - kůže, nehty, vlasy
  - ochrana organismu před volnými radykály3
 3. Vaše otázky

1. Jeden z mnoha příběhů:

 • po produktu OK Gamy + se mi krásně zpěvnily nehty a taky vlasy se mi už neštěpí... ( 6.12.11 )

2. Co pro Vás může udělat?

 • Podpora a posílení systému srdce a cév

Unikátní vazba organického křemíku (Si) a jeho vzácná kombinace s ostatními ingrediencemi výrobku OK Gama+ je nezbytná pro zajištění pevnosti a integrity vnitřní výstelky všech cév. Stimuluje cirkulaci krve, obsahuje životně důležité v tucích rozpustné vitamíny a zabrání vyplavování vápníku z Vašeho organismu. OK Gama+, díky vysokému obsahu a čistotě omega-3 nenasycených mastných kyselin, příznivě ovlivní stav a funkci srdce a cév - napomůže udržet žádoucí hladinu cholesterolu, podpoří normální krevní tlak. Navíc pomůže celkově posílit obranyschopnost Vašeho organismu.

 • Zpevnění pohybové soustavy:


Obzvlášť pečlivě vyvážené složení výrobku OK Gama+ stimuluje regeneraci chrupavky, omezí zánětlivé stavy v kloubech a redukuje aktivitu enzymů degradujících chrupavku. Navíc také zvýší hladinu vápníku (Ca) ve Vašem těle a stimuluje jeho ukládání do kostí, což vede ke zvýšení jejich pevnosti. Aktivuje enzymy řídící regeneraci chrupavky a rovněž stimuluje tvorbu kolagenu. OK Gama+ svým jedinečným působením velmi významně zvýší účinnost výrobku OK Beta+.

 • KŮŽE, NEHTY, VLASY:

OK Gama+ přispěje k žádoucí pružnosti a kvalitě Vaší kůže a zároveň k pěknému vzhledu kůže, nehtů i vlasů.

 • OCHRANA ORGANISMU PŘED VOLNÝMI RADIKÁLY:

OK Gama+ posílí ochranu Vašeho organismu proti nebezpečným účinkům civilizačních vlivů, má antioxidační účinky - chrání organismus před působením nebezpečných kyslíkových radikálů.

 

3. Vaše otázky:


Co je OK Gama+?

OK Gama+ je doplněk stravy určený k harmonizaci cévní, pohybové a nervové soustavy. Jde o směs upravených olejů živočišného a rostlinného původu s blahodárnými a revitalizujícími účinky. Příznivě ovlivňuje stav a funkci oběhového systému (včetně podpory normální hladiny cholesterolu), kloubů a kostí, posiluje kondici, odolnost a obranyschopnost.Je OK Gama+ z přírodních surovin?

Ano. OK Gama+ je vyrobena z unikátních a vysoce čistých ingrediencí, které zaručují tu nejlepší kvalitu výrobku. Základními účinnými složkami přípravku jsou rybí olej (deodorizovaný se zvýšeným obsahem omega-3 mastných kyselin EPA a DHA), řepkový olej (z bezerukových a bezglukosinulátových odrůd řepky) a jeho deriváty, mletá semena sezamu indického, mletá nať přesličky rolní, suchý extrakt rozmarýny lékařské obohacené vitamíny E, A a D3. Přípravek je ochucen přírodním sladidlem - sukralozou a přírodním pomerančovým aromatem. Jako všechny produkty OKG je OK Gama+ zcela bez chemické stabilizace.

Byl tento výrobek zkoušen?

Jako všechny produkty OKG je přípravek OK Gama+ notifikován MZ ČR. Jeho kvalita je ověřena v akreditované laboratoři. Ve smyslu Zákona o potravinách je tato kvalita průběžně prověřována v akreditovaných laboratořích.

Jak se OK Gama+ používá?

Doporučujeme užívat 1 čajovou lžičku (cca 5 ml) - dospělí 1-2x za den, děti od 3 let 1x za den. Při pravidelném užívání 1x za den vystačí balení 115 ml na 23 dní. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Těhotným a kojícím ženám doporučujeme užívat po konzultaci s lékařem. Protože OK Beta+ obsahuje mletá semena sezamu indického, mletou nať přesličky rolní a suchý extrakt rozmarýny lékařské (tyto složky se při stání usadí na dně), je nutné před použitím výrobek důkladně protřepat až ke vzniku homogenní suspenze oleje a pevné složky produktu.

Proč je důležité začít užívat OK Gama+ právě teď?

Unikátní vazba organického křemíku (Si) a jeho vzácná kombinace s ostatními ingrediencemi výrobku OK Gama+ je nezbytná pro zajištění pevnosti a integrity vnitřní výstelky všech cév. Stimuluje cirkulaci krve, obsahuje životně důležité v tucích rozpustné vitamíny a brání vyplavování vápníku (Ca) z Vašeho organismu. Zároveň pomáhá regulovat absorpci vápníku z potravy a hladinu vápníku v krvi, zvýší jeho hladinu ve Vašem těle a stimuluje jeho ukládání do kostí, což vede ke zvýšení jejich pevnosti. OK Gama+ díky vysokému obsahu a čistotě omega-3 nenasycených mastných kyselin podporuje a posiluje kardiovaskulární systém - příznivě ovlivní stav a funkci srdce a cév, napomůže udržet žádoucí hladinu cholesterolu, podpoří normální krevní tlak. Navíc pomůže celkově posílit obranyschopnost Vašeho organismu. OK Gama+ zpevní Vaši pohybovou soustavu. Obzvlášť pečlivě vyvážené složení výrobku omezí zánětlivé stavy v kloubech, stimuluje regeneraci chrupavky - redukuje aktivitu enzymů degradujících chrupavku, aktivuje enzymy řídící její regeneraci a rovněž stimuluje tvorbu kolagenu. Zároveň přispěje k žádoucí pružnosti a kvalitě Vaší kůže a zároveň k pěknému vzhledu kůže, nehtů i vlasů. OK Gama+ posílí ochranu Vašeho organismu proti nebezpečným účinkům civilizačních vlivů, má antioxidační účinky - chrání organismus před působením nebezpečných kyslíkových radikálů. OK Gama+ svým jedinečným působením velmi významně zvýší účinnost výrobku OK Beta+.

Pokud Vás trápí kolouby, tak dalším vhodným doplňkem stravy, který se s Ok Gamou + doplňuje je produkt Ok Beta + - http://prozdravi.usedmikrasek.cz/ok-beta.html. S Gamou se dají zakoupit i v sadě a tak můžete ušetřit 60,- http://prozdravi.usedmikrasek.cz/beta-a-gama-klouby.html

 

Výrobek je doplňkem stravy, v žádném případě nenahrazuje léky. O.K.G., s.r.o. neručí za následky vyplývající z nesprávného použití výrobku.


Materiály pro tuto stránku byly převzaty z webových stránek společnosti OKG s.r.o.
Veronika Skalová nezávislý distributor OKG č. 03-001350

 

Doplněk stravy může mít příznivé účinky na:

harmonizaci cévního a pohybového systému

zvyšení účinnosti výrobku OK Beta+

sníženou pevnost kostí

těhotenství, kojení

nervovou labilitu

mírně zvýšenou hladinu cholesterolu
115ml