:-)

 Tradiční čínská medicína je tu 5000 let, západní medicína 150 let, které dáte přednost?

Neexistují zázračné produkty a byliny, zázrak je naše tělo a když mu dáte co potřebuje, tak se pak dějí zázraky, takže začátek i konec nemocí je v naší hlavě

Tip
Co Vás trápí?
POZOR AKCE - REGISTRACE ZDARMA !!
Nakupujte se slevou!

Má Vaše objednávka vyšší hodnotu ( cca nad 800,- )?

Máte v plánu nakupovat tyto produkty několikrát do roka?

Pak se Vám vyplatí stát se členem!

 

 

Nyní máte možnost využít AKCI a získat IMUNPACK v hodnotě  3285,- za 1,- !

Více info zde : http://okg-family.cz/upload/439.pdf

 

Akce trvá od 1.9. 2015 - 30.11. 2015. Můžete využít rovnou přes tento odkaz - http://prozdravi.usedmikrasek.cz/registrace.html

Bližší info ráda poskytnu, případně pomůžu vyplnit.

OKG a Krtek

OKG podporuje nadační fond dětské onkologie Krtek

Zatočte se zácpou

OK gel

Produkty

OK gel
OK gel
Ok gel - popis
Ok gel - popis
Ok gel šetří místo jak doma tak i na cestách
Ok gel šetří místo jak doma tak i na cestách
Cena s DPH:600.00 Kč

Tento přírodní bylinkový gel, můžete použít jako domácí lékárničku. Maminky si ho kupují pro sebe, svou rodinu, své děti, kterým ošetřuji ranky, štípance, popáleniny, exémy, které potřebují vysušit, moluska,mikozy.... mladí lidé si jej zakupují, aby jim pomohl s aknózní pletí. Má velmi široké využití a určitě nemůže chybět v žádné domácnosti.

Má zkušenost s OK gelem

Ok gel se snažím mít neustále u sebe, protože nikdy nevím kdy ho budu potřebovat. Velmi mi pomohl při zánětu na prstu, kterého se mi nedařilo několik týdnů zbavit ( višnák,... nepomáhalo ). Začala jsem mazat ok gelem a po pár dnech zmizel jak otok, tak zánět, za týden bylo vše v pořádku.

Když se mi udělá opar hned ho na něj dám a ten velmi rychle zmizí.

Dávám ho sobě a své rodině na štípance od komárů, klíštata, ... vždy se vše velmi rychle stáhne a zahojí.

Velmi rychle zklidňuje poševní mikozy i když velmi štípe, ale po pár namazání je klid :-)

Jaké informace o OK gelu na této stránce naleznete?

 1. Zkušenosti zákazníků s Ok gelem
 2. Ok gel a péče o plet
 3. Ok gel a popáleniny
 4. Ok gel a exém
 5. Ok gel a bércové vředy
 6. Ok gel a jizvy
 7. Ok gel a opaření
 8. Ok gel a bradavice
 9. Ok gel a zánět spojivek
 10. Ok gel a rány
 11. Ok gel a rýma
 12. Základní účinné složky Ok gelu

1. Zkušenosti zákazníků s Ok gelem:

 • Má dcera měla na koleni bradavici, kterou jsme se snažily hodně dlouho odstranit nejrůznějšími přípravky, které nám doporučovaly v lékárně. Po použití Ok gelu bradavice zmizela..... Lenka Š. ( 6.6.2010 )
 • Dobrý den, jsem moc ráda za Váš výrobek OK gel, který jsem už používala. Velmi se mi osvědčil při hojení oděrek a ran. Také jsem s ním ošetřovala mojí 81 leté mamince proleženiny a moc jí pomohl. V současné době ho potřebuji na kloub u palce na noze, který mně otéká a bolí. Po natření OK gelem se potíže zmírnily až postupně vymizely. Proto si jej objednávám znovu. Vřele doporučuji. Radka V.  (11.1.12 )
 • ... když vyšlo první letní sluníčko tak jsem neodolala, ale bohužel jsem první slunění podcenila a velmi se spálila. Večer jsem se natřela Ok gelem a popáleniny se mi hned zklidnily.  Petra K. ( 14.6.2010 )
 • ... před 2,5 rokem jsem měla rozpadlý kloub u palce a prodělala několik operací, které se bohužel nezdařily. Po dvou letech mi do palce dali štěp, který se mi vydrolil. Následovala znovu operace a v noze mi přibyly šrouby a dráty. Po operaci jsem začala užívat produkty firmy OKG konkrétněji Ok Betu, Alfu, Gamu a Emulips. Nohu jsem potírala OK gelem. 3 měsíce po operaci chodím, jezdím na kole, na kolečkových bruslích. Dnes mě pan doktor pochválil, že se mi jizva zahojila rychleji než je běžné a ptal se mě čím to je.  Aby všeho nebylo  málo, trápilo mě astma a nic jsem neudýchala. Jak jsem psala dnes dělám vše a bez problémů. Děkuji za výrobky firmy OKG. Iva ( 14.6. 2010 )
 • Dobrý den, Ok gel mohu doporučit.Potírala jsem tím dceři štípance po komárech a ulevilo se jí. Jitka H. ( 29.7. 10)
 • Asi dva roky jsem měla problémy s exémem na rukou,vše jsem musela dělat v rukavicích, ale stejně jsem měla ruce popraskané do krve... Bylo to velmi nepříjemné a bolestivé, chodila jsem se léčit na kožní,ale bezúspěšně. Hned po prvním použití OK gelu jsem cítila úlevu, celkem jsem si udělala 4 zábaly vždy na noc a je po problému. Dnes dělám vše bez rukavic a ruce mám stále v pořádku :o) A mojí 2,5 leté dceři s ním potírám opary, hned jak se objeví, natřeme ho a druhý den je po něm.. Iva P. ( 2.2.2011)
 • měla jsem zánět spojivek a potřebovala jsem se ho rychle zbavit a tak jsem vzala OK gel a každé cca 3 hodiny jsem ho potírala  kolem očí a malinko jsem si dala i do vnitřního koutku. Za pár dnů bylo vše v pohodě
 • Ok gel mu pomáhá v boji s akné. Vždycky mi je krásně vysuší a oni pak zmizí. Děkuji za něj.... Karolína D. ( 30.8.11)
 • 60 ml

Další zkušenosti s OKG gelem na této stránce:

http://prozdravi.usedmikrasek.cz/kuze-vlasy-neh.html

Přípravek se zklidňujícími a regeneračními účinky Extrakty z osmnácti druhů vybraných tradičních bylin a surovin rostlinného původu. Nedoporučuje se používat na atopický exém, protože OK gel spíše vysušuje.

2. Ok gel a péče o plet:

Pokud Vás trápí mastná plet a bojujete s akné, nebo pokud pracujete v prašném prostředí, tak OK gel je dobré použít jako pletovou masku:

* naneste Ok gel na plet´ a nechte cca 10 minut působit
* plet omyjte třeba žiňkou
* pokud se Vám zdá být plet vysušená můžete ji namazat OK balsámem
* když máte Ok gelu v tubičce málo, tak do ní napuste trochu vody a máte rázem plet´vou čistící vodu z Ok gelu

TIP:

Plet je dějiště psychiky - dejte se do klidu, uvolněte se, dovolenkujte, prázdninujte, nestresujte se,.... Průzkumy ukázaly, že se zlepší nebo dokonce odstraní exémy, akné a další nejrůznější choroby.

To co se ukazuje na kůži to se děje ve střevě - vyčistěte si střevo a budou se dít zázraky.

Obojí je běh na delší dobu, ale výsledek se vyplatí :-)

3. Ok gel a popáleniny


Dcera (2,5 roku) si spálila celou dlaň o varnou desku. Kůžičku měla seškvařenou. Ihned jsem jí začala dlaň natírat OK Gelem. Během pár minut odešla bolest, takže si mohla bez pláče hrát a za necelý měsíc už nebylo po spálenině ani stopy! OK Gel nosím u sebe a využívám na všechny bolístky.
E. B., Brno

 

4. Ok gel a exém


Mám tříletého vnuka, který od narození trpí ekzémem po těle i v obličeji. Každou chvíli jsme navštěvovali lékaře, kožní a zkoušeli různé pudry a masti. Někdy ekzém na chvilku zmizel, ale místo něj se mu udělaly bílé skvrny. Rozhodli jsme se zkusit OK GEL. Natírali jsme Honzíka 1x denně a už po třech týdnech byl ekzém pryč. Teď jenom občas - preventivně - ještě natíráme. Honzík má dnes tvářičky jak broskev - mám z toho velkou radost! Doporučuji OK GEL všem maminkám - je to úžasná věc - a nejen na ekzém.
Jana M., Brno

5. Ok gel a bércové vředy


Více než 5 let se léčím s otevřenými bércovými vředy na nohou. Díky OK gelu se zavřely a téměř zhojily už za 1 měsíc a asi po 3 měsících zmizely úplně. Navíc mně z nohou mizí i popraskané žilky. Je až neuvěřitelné, jak účinný je OK gel!
Dana S., Brno

6. Ok gel a jizvy

 • Při trhání třešní jsem spadla ze žebříku do skleníku. Při pádu jsem si způsobila hluboké řezné rány. Ošetření v nemocnici bylo provedeno dezinfekcí, sešitím ran a to bylo vše. Řezné rány byly hluboké, ale při ošetření OK Gelem se rychle zhojily. OK Omega+ mi pomohla s dezinfekcí, žádné jiné zásahy injekce, nebo řešení infekce nebylo nutné. Nemusela jsem podstoupit ani slibovanou plastiku. Vše se zhojilo rychle a není ani náznak jizev. Jsem ráda, že vše proběhlo bez komplikací. Díky OK Gelu!L. H., Brno
 • Bratranec měl po operaci kýly zatvrdlinu v místě řezu - ještě 3 měsíce po operaci. Po aplikaci OK Gelu se mu asi po 1 týdnu ztuhlá jizva zmenšila na polovinu.
  MUDr. Darina M., Bratislava
 • Po havárii na kole mi zůstaly tři šité jizvy na obličeji. Po ročním mazání OK Gelem a nyní i OK Balsamem vypadám docela k světu. Dále se mi po OK Gelu velmi zlepšil ekzém na rukou a na nohou.
  Petra H., Ivančice
 • Spadl jsem z mopedu na hrubou, štěrkovou vozovku. Měl jsem podřený hřbet a ruce (i přes rukavice) až na kost a uprostřed velkou díru. Dělal jsem si zábaly z Gelu každý den. Za 2 měsíce jsem měl ruce krásně zahojené a dnes není téměř vidět jizva po zranění.
  M. F., Brno

7. Ok gel a opaření

 • V létě si náš ješte ne dvouletý vnouček opařil pravou nožicku horkým čajem. Vzápětí trávil dva týdny u nás. Když přijel, ještě na nožce nesnesl ani ponožku. Okamžitě jsem využila fantastických účinků OK gelu. Po čtyřech dnech již byla opařená kůže sloupaná a domů odjížděl již v ponožkách a botičkách! Teď už na nožičce vůbec nepoznáte, že byla opařená - nemá žádné jizvy!

Jitka Z., Zbýšov

8. Ok gel a bradavice


Moje dcera měla na pravé noze na prstech a pod nimi 17 bradavic. Díky OK gelu po jednom týdnu mazání (1x každý večer) 5 bradavic zmizelo a ostatní zčernaly. Za 3 týdny zůstaly jenom 2 a po měsíci už pouze 1 maličká. Jako kdyby se zázrakem stáhly do kůže a zmizely! Protože se velice bála jít na kožní do nemocnice, je opravdu vděčná, že žádné trápení nemusela podstoupit!
Marzia F., Brno

9. Ok gel a zánět spojivek


Dlouhá léta trpím zánětem spojivek. Kamarádka mně doporučila kapky z výrobku OK GEL - 1 kávová lžička do 1 dcl převařené vody. Do očí si kapu 1 měsíc. Tyto kapky mně velice pomáhají. Tímto chci poděkovat společnosti OKG.
J. Ř., Brno

10. Ok  gel a rány


Pořezala jsem si ruku. Rána silně krvácela. OK Gelem se mi podařilo krvácení zastavit. Rychloobvaz s čerstvým OK Gelem jsem si vyměňovala 2x denně asi týden. Zacelenou ránu jsem ještě určitou dobu potírala 1x denně. Bez lékařského ošetření a šití rány mám ránu zahojenou téměř beze stopy.
Ing. Tatiana H., Bratislava

11. Ok gel a rýma

 • někdo Ok gel používá i při rýmě kdy ho naředí s převařenou vodou v poměru 1 : 3 a kape 2 x denně do nosu

 

12. Základní účinné složky Ok gelu:

 • aloe, kafr, pupava, šafrán, kurkuma, hořec, heřmánek, jalovec, manna, máta, myrha, reveň, senna, šalvěj, kozlík

 • příjemné aroma, žádné hormonální přísady, zcela bez chemické stabilizace, bez vedlejších účinků, testováno SZÚ Praha

Výše uvedené zkušenosti jsou pouze vybranými příklady, jakých výsledků lze dosáhnout. Stejných výsledků nemusí dosáhnout každý, jsou závislé na řadě faktorů. Výrobek je regeneračním přípravkem, v žádném případě nenahrazuje léky. O.K.G., s. r. o. neručí za následky vyplývající z nesprávného použití výrobku.

Materiály pro tuto stránku byly převzaty z webových stránek společnosti OKG s.r.o.
Veronika Skalová nezávislý distributor OKG č. 03-001350