:-)

 Tradiční čínská medicína je tu 5000 let, západní medicína 150 let, které dáte přednost?

Neexistují zázračné produkty a byliny, zázrak je naše tělo a když mu dáte co potřebuje, tak se pak dějí zázraky, takže začátek i konec nemocí je v naší hlavě

Tip
Co Vás trápí?
POZOR AKCE - REGISTRACE ZDARMA !!
Nakupujte se slevou!

Má Vaše objednávka vyšší hodnotu ( cca nad 800,- )?

Máte v plánu nakupovat tyto produkty několikrát do roka?

Pak se Vám vyplatí stát se členem!

 

 

Nyní máte možnost využít AKCI a získat IMUNPACK v hodnotě  3285,- za 1,- !

Více info zde : http://okg-family.cz/upload/439.pdf

 

Akce trvá od 1.9. 2015 - 30.11. 2015. Můžete využít rovnou přes tento odkaz - http://prozdravi.usedmikrasek.cz/registrace.html

Bližší info ráda poskytnu, případně pomůžu vyplnit.

OKG a Krtek

OKG podporuje nadační fond dětské onkologie Krtek

Zatočte se zácpou

Příběhy

Když si v mém obchůdku někdo zakoupí produkt, tak si ho časem dovolím emailem oslovit s otázkou jak je s produktem spokojen. To mi velmi pomáhá sbírat zkušenosti a ty následně předávat všem koho tyto přírodní produkty zaujaly.

Záměrně zveřejňuji a ty kdy zákazníci nebyli úplně spokojeni a to si vždy kladu otázku proč tomu tak je. Většnou je na vině, krátkodobé úžívání ( produkty nejsou léky, ale doplňky stravy, takže je třeba užívat je pravidelně a dlouhodobě ), pak bývá i pitný režim ( při pár sklednicích tekutin denně - do toho spousta lidí počítá i kafe a další které spíše odvodňují ) .......

Zde uvádím některé ze zkušeností, které jsem rozdělila do skupin, aby se v tom lépe orientovalo. Protože některé produkty se v mém obchůdku prodávají méně a těch zkušeností od mých zákazníků není tolik, tak někde jsem uveřejnila zkušenosti, které jsem si stáhla přímo z oficiálních stránek výrobce firmy OKG.

MigrenOut

Popis:
MigrenOut je zcela nový originální doplněk stravy určený pro zklidnění bolestí hlavy různého typu, pro utlumení napětí v hlavě a pro udržování „čisté a jasné“ hlavy.
Unikátní receptura obsahuje suché extrakty ze 4 léčivých rostlin – kopretiny řimbaby, vrby bílé, pivoňky lékařské a zázvoru lékařského.
Ulevující, zklidňující a bolesti hlavy tlumící účinky jednotlivých rostlinných extraktů jsou doloženy v četných odborných studiích, složky působí synergicky a tedy vysoce účinně a kromě hlavního účelu poskytují i další příznivé zdravotní efekty.
Obsah balení: 60 tablet

Cena:810.00
Dostupnost:Do 2 dnů