:-)

 Tradiční čínská medicína je tu 5000 let, západní medicína 150 let, které dáte přednost?

Neexistují zázračné produkty a byliny, zázrak je naše tělo a když mu dáte co potřebuje, tak se pak dějí zázraky, takže začátek i konec nemocí je v naší hlavě

Tip
Co Vás trápí?
POZOR AKCE - REGISTRACE ZDARMA !!
Nakupujte se slevou!

Má Vaše objednávka vyšší hodnotu ( cca nad 800,- )?

Máte v plánu nakupovat tyto produkty několikrát do roka?

Pak se Vám vyplatí stát se členem!

 

 

Nyní máte možnost využít AKCI a získat IMUNPACK v hodnotě  3285,- za 1,- !

Více info zde : http://okg-family.cz/upload/439.pdf

 

Akce trvá od 1.9. 2015 - 30.11. 2015. Můžete využít rovnou přes tento odkaz - http://prozdravi.usedmikrasek.cz/registrace.html

Bližší info ráda poskytnu, případně pomůžu vyplnit.

OKG a Krtek

OKG podporuje nadační fond dětské onkologie Krtek

Zatočte se zácpou

Pulsová diagnostika

Pulsová (někde pulzová) diagnostika

Je to jedna z nejúčinnějších diagnostických metod, protože z pulsu získáme velmi zajímavé informace. Za základ se považuje tzv. měření nebo odečítání na vřetenní tepně. Viz přiložený obrázek. Na ní jsou tři přesná místa, na kterých se setkává energie s krví (jang a jin) a odzrcadlí tak stav celého organismu.

Smyslem měření je zjistit množství a kvalitu energie a krve. Už vyhodnocení množství energie na dráhách nám určuje základní příčinu nemoci. Kvalita pulsu pak vypovídá o charakteru energetické vrstvy, akutnosti či chronicitě virů a bakterií a vůbec o bližší specifikaci příčiny. Jasně je možné "vidět" například záněty vyskytující se na vnitřních orgánech. To neni nijak ojedinělá věc. Z osobních pozorovaní mohu říci, že je spíše výjimkou jedinec bez výskytu vnitřích virů, bakterií, plísní či zánětů..Což je celkem vzato škoda.

Pulsová diagnostika je v dnešní době téměř nepostradatelná. Ve světě totiž probíhá těžké (jangové) období, kdy nemoc nemusí projít akutní fází (projevit se), a tedy se včas neléčí. S narůstající jangovou hladinou nerovnováhy dochází k vyčerpanosti nejen drah, ale i orgánů. Lze tak hovořit o nemocech z atypických příčin, pro které je charakteristický tzv. oheň na žaludku a větší podíl energie v horním ohřívači (v hlavě).


Pomocí pulsové diagnostiky se dá předejít vážným problémům a nemocem už devět měsíců před jejich vypuknutím a vlastně i mnohom s větším předstihem i několika let. V té době již lze nerovnováhu na pulsu zaznamenat. Srovnávání v této fázi můžeme nazvat prevencí.


Na základě pulsové diagnostiky navrhuji možné způsoby léčby:


* Poradenství potravinových doplnků. Zde vycházím opět z diagnostiky, vybírám možné potravinové doplňky a dle pulsů opět vyhledávám skutečně nejlepší potravonový dopněk. Bohužel bez této informace je člověk de-facto "slepý" a ne vždy vybere doplněk pro něj nejlepší a někdy vybere uplně nefunkční produkt, vzhledem k diagnoze:-(

* Bylinky Čínské či České

* Energetickou harmonizaci

* Masáže (především Shiatsu, ale i lávové kameny či reflexní masáž chodidel)

* V neposlední řadě psychologická práce především rozhovorem


Osobně si myslím, že pulsová diagnostika je velmi cenným nástrojem pro mnoho lidí, především těch, kteří to se svým zdravím mislí upřímě a seriozně. Kvalitu, kterou je možné žít se znalostmi čínské medicíny je opravdu obrovská a záleží jen na lidech jak daleko se chtějí dostat. Když se jde do hloubky, věřím, že se pacient dostává nejen na kvalitu fyzického zdraví, ale i psychického a duchovního. Může se vyhnout mnoha strádáním, jak fyzickým tak psychickým, případně může zahlédnout věci, které dříve neviděl. Myslím ty dobré věci:-)

Michal Švienty

email: msvienty@seznam.cz

http://pulzni-diagnostika.webnode.cz