:-)

 Tradiční čínská medicína je tu 5000 let, západní medicína 150 let, které dáte přednost?

Neexistují zázračné produkty a byliny, zázrak je naše tělo a když mu dáte co potřebuje, tak se pak dějí zázraky, takže začátek i konec nemocí je v naší hlavě

Tip
Co Vás trápí?
POZOR AKCE - REGISTRACE ZDARMA !!
Nakupujte se slevou!

Má Vaše objednávka vyšší hodnotu ( cca nad 800,- )?

Máte v plánu nakupovat tyto produkty několikrát do roka?

Pak se Vám vyplatí stát se členem!

 

 

Nyní máte možnost využít AKCI a získat IMUNPACK v hodnotě  3285,- za 1,- !

Více info zde : http://okg-family.cz/upload/439.pdf

 

Akce trvá od 1.9. 2015 - 30.11. 2015. Můžete využít rovnou přes tento odkaz - http://prozdravi.usedmikrasek.cz/registrace.html

Bližší info ráda poskytnu, případně pomůžu vyplnit.

OKG a Krtek

OKG podporuje nadační fond dětské onkologie Krtek

Zatočte se zácpou

Štípance, popáleniny, exémy

 • Dobrý den, jsem moc ráda za Váš výrobek OK gel, který jsem už používala. Velmi se mi osvědčil při hojení oděrek a ran. Také jsem s ním ošetřovala mojí 81 leté mamince proleženiny a moc jí pomohl. V současné době ho potřebuji na kloub u palce na noze, který mně otéká a bolí. Po natření OK gelem se potíže zmírnily až postupně vymizely. Proto si jej objednávám znovu. Vřele doporučuji. Radka V. (11.1.12 )
 • Ok balzám používám 1x denně . S přípravkem jsem spokojená , už nemám takové červené fleky na rukou, což je super... Zuzana B. ( 16.10.11 )
 • jsem velice spokojená... Asi dva roky jsem měla problémy s exémem na rukou,vše jsem musela dělat v rukavicích, ale stejně jsem měla ruce popraskané do krve... Bylo to velmi nepříjemné a bolestivé, chodila jsem se léčit na kožní,ale bezúspěšně. Hned po prvním použití OK gelu jsem cítila úlevu, celkem jsem si udělala 4 zábaly vždy na noc a je po problému. Dnes dělám vše bez rukavic a ruce mám stále v pořádku :o) A mojí 2,5 leté dceři s ním potírám opary, hned jak se objeví, natřeme ho a druhý den je po něm... Iva P. ( 2.2.2011)
 • ...Mám 2 letého syna s atopickým ekzemem a účinnost Ok balsámu byla viditelná, proto s ním chceme pokračovat.... Vlasta K. (3.1.11)
 • ... když vyšlo první letní sluníčko tak jsem neodolala, ale bohužel jsem první slunění podcenila a velmi se spálila. Večer jsem se natřela Ok gelem a popáleniny se mi hned zklidnily. Petra K. ( 14.6.2010 )
 • Dobrý den, Ok gel mohu doporučit.Potírala jsem tím dceři štípance po komárech a ulevilo se jí. Jitka H. ( 29.7. 10)
 • Kamárádky dcera si popálila ruku o žhavou plotýnku- zaběhla jsem pro gelík a výsledek- ani puchýř- holičička bez bolesti a šla si klidně hrát.. Eva K. ( 12.10.10)
 • synovy se na těle udělal exém a kterým jsem si něvěděla rady. Pani doktorka nám předepsala mast a nějakou vodu, která se mi zdála být velmi drahou a raději jsem sáhla po produktech firmy OKG. Nasadili jsme Omegu ( 3x za den vnitřně a 6x za den ji mazaly), zvýšily dávku Báze již po týdnu byl výsledek vynikající. Jana T. (12.10.10)
 • Mé dcerce se udělal na nožičkách ošklivý suchý ekzém, kdybych neznala OKG, asi bych běžela na kožní, ale stačilo pár dní balzámku a nožička je téměř čistá!... (19.10.10)
 • ... jak se začalo u nás doma topit, tak se mi velmi zhoršila plet. Měla jsem ji velmi suchou a dokonce se mi začala i loupat. Začala jsem se mazat OK balsámem a už po prvním použití jsem viděla, jak je plet krásně promaštěná a vypadá zdravě. Navíc mi balsám vůbec neucpával póry. Velmi děkuji za něj. Dominka K. ( 2.11.2010 )
 • Obe me deti dostali nemoc ust, rukou, nohou - projevuje se puchyrovou vyrazkou v ustech, na dlanich a na ploskach nohou. Syn dostava antibiotika stejne jako dcera. K tomu klukovy davkuji Betu, Alfu, Factor Basi a pupinky mazu gelikem - krasne se mu vyhojily a dnes uz je po 4dnech temer zdrav a uz se mu jen hoji stroupky po pupinkach. Dcerka jelikoz mi Factor Basi nepozre ani kdyz ji kamkoli primicham a Betu jen trochu a Alficku se mi podarilo do ni dostat zatim jen dvakrat tak ani samotny gelik ji na pupinky nezabira a jeji stav se vubec nelepsi. Je to jasny dukaz o tom ze na stejny zdravotni problem jsou ruzne vysledky - u kluka vyrobky OKG skvele pomohly k uzdraveni a u dcery z jejich nedostatku nemoc stale trva :-( ..... zkušenost získaná ze školení firmy OKG
 • dcera měla na malíčku plíseň,napadla jí i nehet,po natírání Gelíkem je plíseň po 14 dnech pryč ....zkušenost získanám od kolegyně ze školení firmy OKG
 • Gelík je opravdu super, v sobotu se mi začal dělat opar, hned jsem začala mazat. Opar se ani nenalil, teď už je tam jen takový stroupek, který bude brzy zahojený. Dřív jsem na opary hodně trpěla a trvalo to většinou minimálně 14dní než se zahojil....zkušenost získanám od kolegyně ze školení firmy OKG
 • Manžel měl opar v začátku, mazal 3 dny po sobě alfou a ani nezmokval, rovnou se zahojil. Od včerejška mám stejnou zkušenost s oparem, jako manžel, také jsem ráno cítila ono nepříjemné brnění a hned ret namazala. Během dne se udělal jeden pupínek (jindy tak 4-6) a ten do večera prasknul. Potírala jsem cca co 2-3 hodinky. Jak jsem si vzpomněla. Dnes ještě mažu, ale nebolí to a neudělal se ani stroupek. Perfektní výsledek oproti 2-3 týdennímu léčení mastičkami z lékárny (a to jsem si myslela, jak jsou účinné)!Dnes je to už 4. den a nemazala jsem, je skoro pryč.... zkušenost získaná ze školení firmy OKG
 • kamarádce se po týdnu mazání Gelem se zcela zahojil bércový vřed,který pak doléčila Balzámem ...zkušenost získaná ze školení firmy OKG

Výše uvedené zkušenosti jsou pouze vybranými příklady, jakých výsledků lze dosáhnout. Stejných výsledků nemusí dosáhnout každý, jsou závislé na řadě faktorů. Výrobek je doplňkem stravy, v žádném případě nenahrazuje léky. O.K.G., s.r.o. neručí za následky vyplývající z nesprávného použití výrobku.

Příběhy od zákazníků, kteří nebyli s produkty úplně spokojeni:

► trpím atopickým exémem a zakoupila jsem si na něj Ok balsám. Mastila jsem postižená místa několikrát za den, ale žádná změna nenastala. Lahvičku mám skoro plnou.... zkušenost zaslaná od zákazníka přes dotazník ( 12.5.11)

 • u něktrerých chorob jako například zmiňovaný atopický exém je třeba dlouhodobého užívání produktů. Zvláště pokud Vás tento problém trápí již řadu let, tak také delší dobu může trvat než se objeví viditelné účinky i když by bylo hezké po pár namazáních se tohoto problému zbavit, bohužel to není tak jednoduché. Zákazníci, které trápil atopický exém a kterým se podařilo jeho příznaky zmírnit či odstranit užívali také:Ok Factor Base, Ok Omegu + ( vnitřně i se s ní mazali )

Zkušenosti vyplňené anonymně přes dotazník http://login.oursurvey.biz/1340:

Otázky:

Jaký produkt jste vyzkoušeli?
Za jakým účelem jste si produkt zakoupili?
Jak jste byli s produktem spokojeni?
Jak často jste produkty užívali?
Využíval(a) jste celou lahvičku?

 1. Ok balsám - lupenka - částečně - 1 za den - ještě užívám
 2. Omega3Complete - vypadávání vlasů po porodu - částečně - více x za den - ano