:-)

 Tradiční čínská medicína je tu 5000 let, západní medicína 150 let, které dáte přednost?

Neexistují zázračné produkty a byliny, zázrak je naše tělo a když mu dáte co potřebuje, tak se pak dějí zázraky, takže začátek i konec nemocí je v naší hlavě

Tip
Co Vás trápí?
POZOR AKCE - REGISTRACE ZDARMA !!
Nakupujte se slevou!

Má Vaše objednávka vyšší hodnotu ( cca nad 800,- )?

Máte v plánu nakupovat tyto produkty několikrát do roka?

Pak se Vám vyplatí stát se členem!

 

 

Nyní máte možnost využít AKCI a získat IMUNPACK v hodnotě  3285,- za 1,- !

Více info zde : http://okg-family.cz/upload/439.pdf

 

Akce trvá od 1.9. 2015 - 30.11. 2015. Můžete využít rovnou přes tento odkaz - http://prozdravi.usedmikrasek.cz/registrace.html

Bližší info ráda poskytnu, případně pomůžu vyplnit.

OKG a Krtek

OKG podporuje nadační fond dětské onkologie Krtek

Zatočte se zácpou

Štítná žláza, diabetici, krevní tlak

  • Zakoulila jsem si produkt Ok Omega 3 complete za účelem snížení krevního tlaku a upravení cholesterolu a jsem velmi spokojená. ( 17.10.12 )
  • Měla jsem vysoký TK, cholesterol a nadváhu. Četa jsem článek o produktech firmy OKG a zaujal mě na tolik, že jsem se rozhodla vyzkoušet produkty Emulips, Emulips drink a taky Ok gel. Produkty jsem užívala pravidelně a velmi mi pomohly a dokonce jsem se u firmy zaregistrovala jako zákazník na slevě. ( 27.4.2011 )
  • Už delší dobu mám po operaci štítné žlázy. Měla jsem nadváhu a mimo jiné i vysoký cholesterol (11,5 mmol). Užívala jsem hodně léků. Dnes užívám Emulips, OK Alfu plus a OK Omegu plus a díky těmto produktům, po dohodě s lékařem, mi zůstal pouze 1 lék (na štítnou žlázu). Cholesterol byl v normě během 3 měsíců, ostatní potíže odezněly a za rok se mi podařilo snížit váhu o 15 kg!
    Eva J., Brno
  • Můj otec je diabetik,anginu pectoris, trpěl vysokým tlakem, po zlomenině nohy trpěl bolestí při každé námaze nebo změně počasí. Nyní poctivě užívá emulips, alfu, gamu, betu, slim drink. Včera byl u lékařky, dostal opět pochvalu, protože zhubnul, hodnoty diabetu 6,1; krevní tlak 120/80, noha po zlomenině už ho nebolí... Lenka R. ( 12.10.10)
  • byla jsem na kontrolních testech na štítnou žlázou a výsledky opět v pořádku - doporučení doktora "užívejte dále bylinky". Užívala jsem Emulips, Alfu a Gamu ( 12.10.10)
  • Chci všem co váhají s užíváním Emulipsu říct,že jsem byla hodně překvapena s jeho výsledky.Léčím se ze štitnou žlázou a byla jsem překvapena,když mi lekař řekl,že se to o hodně zlepšilo.Taky jsem trpěla zácpou a po měsíčním užívání se vše zlepšilo.Takže neváhám a pokračuji v dalším užívání.Martina H. (24.2.2011)

Výše uvedené zkušenosti jsou pouze vybranými příklady, jakých výsledků lze dosáhnout. Stejných výsledků nemusí dosáhnout každý, jsou závislé na řadě faktorů. Výrobek je doplňkem stravy, v žádném případě nenahrazuje léky. O.K.G., s.r.o. neručí za následky vyplývající z nesprávného použití výrobku.