:-)

 Tradiční čínská medicína je tu 5000 let, západní medicína 150 let, které dáte přednost?

Neexistují zázračné produkty a byliny, zázrak je naše tělo a když mu dáte co potřebuje, tak se pak dějí zázraky, takže začátek i konec nemocí je v naší hlavě

Tip
Co Vás trápí?
POZOR AKCE - REGISTRACE ZDARMA !!
Nakupujte se slevou!

Má Vaše objednávka vyšší hodnotu ( cca nad 800,- )?

Máte v plánu nakupovat tyto produkty několikrát do roka?

Pak se Vám vyplatí stát se členem!

 

 

Nyní máte možnost využít AKCI a získat IMUNPACK v hodnotě  3285,- za 1,- !

Více info zde : http://okg-family.cz/upload/439.pdf

 

Akce trvá od 1.9. 2015 - 30.11. 2015. Můžete využít rovnou přes tento odkaz - http://prozdravi.usedmikrasek.cz/registrace.html

Bližší info ráda poskytnu, případně pomůžu vyplnit.

OKG a Krtek

OKG podporuje nadační fond dětské onkologie Krtek

Zatočte se zácpou

Trávení, žlučník, zácpa, slinivka

Na této stránce si můžete pročíst zkušenosti našich zákazníků se zakoupenými produkty.
 1. Zažívací potíže
 2. Zácpa
 3. Pálení žáhy
 4. Trávení u miminek a dětí
 5. Málo spokojení zákazníci
 6. O jakých produktech je zde řeč?

Také Vás mohou zajímat zkušenosti:

 1. S hubnutím
 2. Kojením
 3. Zaslané přes dotazník
 4. Článek o hubnutí
 5. Další zkušenosti

1. Zažívací potíže

 • Můj otec na oslavě neodolal výborné kýtě a celé odpoledne i večer ji do sebe valil – bez chleba. V noci a druhý den měl obrovské křeče a bolesti. Můj manžel, který se již několikrát přesvědčil o příznivých účincích Emulipsu Forte na trávení mu přinesl velkou lžíci Forte a dal mu ji. Tatka chvíli skučel a nadával co jsme mu to dali, že mu skáčou střeva…. Já jsem musela odjet a když jsem se vracela, tak mě tatka uslyšel a šel mi v dobré náladě otevřít dveře a říkal, že to je snad zázrak, že se mu strašně ulevilo, že to snad není možné. Že je moc rád, že nemusel vůbec sedět na toaletě v křečích a čekat co bude :-) Veronika S. ( 6.5.13 )
 • chtěla bych vám poděkovat za přípravky, které prodáváte. Již jsem si od vás koupila Ok gel, který mi moc pomáhá při bolestech kloubu u palce na noze. Také se mně i mojí invalidní mamince, která je na vozíčku, moc osvědčil Emulips při zažívání.... Radoslava V. (8.2.2012)
 • asi po 14 dnech se trávení zlepšilo. Jsem s Emulipsem spokojená... Martina H. ( 18.1.12 )
 • Je mi 28 let a delší dobu jsem trpěl zažívacími potížemi, poté jsem se dozvěděl o Emulipsu, objednal si jej a znatelně mi pomohl. Vzhledem k tomu, že jsem muž a vážím jen 70 kg, tak jsem i přibral, což byla pro mne vítaná zpráva. Proto si emulips objenávám i dále.... ( 19.12.11 )
 • Během užívání přípravku Emulips forte se výrazně zlepšily mé problémy se zažíváním a vyprazdňováním. Nemusím již užívat léky jako např. Ranisan, Helicid apod. a běhat k lékaři, aby mi je předepsal. Jsem s přípravkem spokojena a ráda bych pokračovala v užívání.... Jiřina K. ( 16.11.11 )
 • Už jsem vyzkoušela od vás Emulips a byl super upravil mi zažívání a dal mě do pohody,proto by jsem chtěla vyzkoušet i variantu forte....Jana K. ( 20.10.11 )
 • Objednávám si Emulips Forte po druhé a tentokrát větší balení, protože jsem s užíváním tohoto produktu moc spokojená. Užívám ho asi měsíc a určitě se mé zažívání zlepšilo.. Zatím nepozoruji, že by šla kila dolů, ale cítím se lépe a problémy, které mě se zažíváním trápily, se zmírnily..... Martina V. ( 5.10.11 )
 • Produkt Emulips jsem si zakoupila, protože mi bývalo po jídle hodně těžko a trpěla jsem na nadýmání. Používám tento přípravek teprve jeden měsíc, ale mohu říct, že i po tak krátké době se cítím o hodně lépe, po jídle mi nebývá vůbec těžko a i trávení se značně upravilo a to při dávce 2x denně. Zkoušela jsem řadu jiných přípravků, ale žádný nebyl tak účinný jako Emulips. Mohu všem vřele doporučit. ps: prosím o zaslání Emulipsu citron. Děkuji .....Monika M ( 14.9.11 )
 • S Emulips Forte jsem spokojená, pomohl mi zbavit se zaživacích problemu. Jsem nadšená ze všech vašich vyrobku, moc mi pomahaji. Petra Č. ( 9.9.11 )
 • Emulips si objednávám již po druhé, první zkušenost byla výborná, často jsem po jídle trpěla pocitem nafouklého břicha což s Emulipsem naprosto zmizelo a také si můžu bez obav dopřát i jídla, která jsem předtím nemohla kvůli zažívání. Jako bonus mohu dodat kilo dole!:) Jsem opravdu moc spokojená. Hana R. ( 12.9.11 )
 • Emulips Forte jsem si zakoupila za účelem úpravy trávení. Úžívala jsem ho vícekrát za den a jsem s ním velmi spokojena. zkušenost zaslaná přes dotazník (15.8.11)
 • Emulips jsem si zakoupila za účelem úpravy trávení. Úžívala jsem ho jedenkrát za den a jsem s ním velmi spokojena. ...zkušenost zaslaná přes dotazník (15.8.11)
 • Po neustálých problémech se zažíváním (nadýmání a plynatost) se mi navíc přidalo těžko od žaludku a pocity na zvracení. Na internetu jsem našla Emulips a přečetla si kladné recenze od uživatelů. Ihned jsem si ho objednala a již po pár dnech užívání jsem se cítila lépe.....Iva Č (21.6.11)
 • s vasim vyrobkem Emulips jsem spokojena nejen ze se upravilo traveni ale zhodila jsem i nejake to kilecko takze super,urcite budu v uzivani pokracovat .... Jana K. ( 12.6.11)
 • PRIPRAVEK EMPULIS JE SKVELA VEC .UZ NEMAM POCIT NADYMANI KRASNE SE ME SROVNALI PROBLEMY SE STOLICI,NADYMANIM A VUBEC CELKOVE JSE CITIM LEPE..... IVANA V. ( 31.5.2011)
 • Na internetu jsem nalezla inzerát na produkt Emulips, který mě velmi zaujal a tak jsem si ho zakoupila za účelem zlepšení trávení. Tento produkt jsem užívala vícekrát za den, využívala jsem celou lahvičku a s Emulipsem jsem velmi spokojená....zkušenost zaslaná od zákazníka přes dotazník ( 23.5.11)
 • O přípravku Emulips jsem se dozvěděla tady na internetu a protože mám zažívací problémy, rozhodla jsem se ho vyzkoušet. Už jednou jsem absolvovala léčbu homeopatiky a na přírodní medicínu nedám dopustit. Říkala jsem si když u toho zhubnu ještě nějaké nadbytečné kilo, tak to bude super. A výsledek? Co se týče zažívání perfektní, pocit plnosti a nadýmání pryč, úbytek váhy poznám na oblečení. Já jsem spokojená a chceme ted i se setrou vyzkoušet Emulips Forte... Dagmar Š. ( 11.5.11)
 • od kamarádky jsem se dozvěděla o produktu Emulips Forte, který jsem si zakoupila za účelem úpravy trávení a na podoporu při hubnutí. Produkt jsem užívala několikrát za den a na úpravu trávení je Emulips forte skutečně účinný. Jak spotřebuji balení tak si zakoupím další... zkušenost zaslaná od zákazníka přes dotazník ( 3.5.11)
 • Po operaci žlučníku jsem měla zažívací problémy, náhodou jsem se dostala do eshopu, kde Emulips nabízeli. Emulips mi velmi pomohl.... zkušenost zaslaná přes dotazník ( 27.4.2011)
 • jsem spokojena s Emulipsem,hlavně mi pomáhá na trávení. V příštím roce si určitě zase objednám.Lenka K. ( 16.12.10)
 • koupila jsem si produkt Emulips - upravilo se mi zazivani,pravidelne chodim na velkou a asi jsem neco zhubla,pasek u kalhot zapinam o jednu dirku dal.Uzivala jse prvnich par dni 3 x 10 kapek po jidle,nyni 2 x 10 kapek.piju cca 2 - 3 l.tekutin za den.S vyrobkem jsem zatim moc spokojena... Šárka N. (7.11.2010)
 • s produktem Emulips jsem velice spokojená, trávení mám o 100% lepší. Vše funguje tak jak máte napsáno a to mě velice těší.S pozdravem Petra P. ( 20.4.10)
 • Dobrý den, s produktem Emulips jsem velice spokojená, trávení mám o 100% lepší. Vše funguje tak jak máte napsáno a to mě velice těší.
  Petra P. ( 26.4.11)
 • Jsem tři roky po operaci žlučníku a teď se u mě začaly objevovat trávicí problémy. Emulips mi opravdu pomhl. Dokonce jsem zhubla 3 kg. ... Lucie P. ( 12.5.10)
 • ...po operaci žlučníku, která se lékařům poněkud protáhla a od té doby mne sužuje kolísavý tlak, kdy ráno a v odpoledních hodinách je nejvyšší - kolem 186, 195 i 200 a přes 200. V pátek 12.3., kdy jsem si vzala první dávku Emulipsu, jsem pocítila obrouvskou úlevu a tlak už si nedovolí tak vysoko vyšplhat. Také jsem se po dvou letech a třech měsících mohla s chutí a beze strachu najíst. Jsem Vám nesmírně vděčná. (16.3.10 )
 • ..po 6 týdnech užívání nemám dostatečné výsledky , moje tělesná váha zatim zůstává, ale pomohlo mi při tráveni... Radmila P. ( 14.3.10)
 • ...mám problém s nadýmáním tak jsem chtěla vyzkoušet váš přípravek ale žádné zlepšení jsem nezaznamenala mám problém i se slinivkou při mastnějším jídle a tady jsem zaznamenala zlepšení Emulips užívám po hlavním jídle 10kapek cca 3 týdny.... Jana R. ( 3.10.10 )
 • ...je pravdou, že po Emulipsu mám zažívání v pořádku ... Dita P. ( 11.5.10 )
 • Emulips jsi objednávám už po čtvrte a jsem velmi spokojená.... Petra Č. ( 29.9.11 )
 • produkt emulips forte jsem užívala na úpravu trávení asi týden,ale jelikož jsem líná tak pak jsem přestala,ale po užítí jsem se cítila lépe až řekla bych o sto procent,myslím si,že produkt emulips je jedníčkou mezi ostatními... zkušenost zaslaná přes dotazník
 • Emulips jsi objednávám už po čtvrte a jsem velmi spokojená.... Petra Č. ( 29.9.11 )
 • produkt emulips forte jsem užívala na úpravu trávení asi týden,ale jelikož jsem líná tak pak jsem přestala,ale po užítí jsem se cítila lépe až řekla bych o sto procent,myslím si,že produkt emulips je jedníčkou mezi ostatními... zkušenost zaslaná přes dotazník
 • Jsem s Emulipsem hodně spokojená, výborně mi upravil zažívání... Pavla H. ( 29.8.11 )
 • s výrobkem Emulips jsem spokojená, užívám jej jednou denně vždy po obědě. Problém s "nafouknutým" břichem je menší, již nemám takový pocit přecpanosti a problémy se zažíváním jsou již daleko menší. Suma sumárum, zatím jsem s výrobkem spokojená, až je vypotřebuji, budu určitě objednávat další.. Jana D. ( 22.3.2011)
 • užívám Emulips Forte, 3krát denně 20 kapek. Potíže se zažíváním se mi určitě zlepšily, nemám už tak těžký pocit po jídle a pálení žáhy se mi umírnilo. Jídelníček mám upravený již delší čas,jen jsem čekala,že začnu lépe shazovat kila,ale to u mě asi nefunguje. Určitě doberu tuto lahvičku a pak se ozvu... Jana H. ( 16.1.13 )

2. Zácpa

 • .... paní po plikaci žaludku... - ...tak Vám píši první pozitivní věci.Po týdnu braní emulipsu forte,chodím pravidelně už na stolici a co je hlavní spím celou noc a vklidu.Tak jsem spokojena.I.B. ( 1.3.13 )
 • S užíváním přípravku Emulips jsem začala letos v létě, jelikož jsem trpěla špatným zažíváním, zácpou, pocitem těžkosti. Tento produkt mi byl doporučen mou známou, které za radu skutečně velice děkuji. Objednávám si jej již podruhé ( Emulips Forte ) a jsem velice ráda, že jsem jej objevila!.... Vladěna K .( 11.10.12 )
 • S Emulipsem mám ty nejlepší zkušenosti. Upravilo se mi trávení, zmizela zácpa a jako bonus jsem shodila nějaké to kilčo. Všem doporučuji.|.... Simona B . ( 5.3.2012 )
 • Jsme v pátém měsíci těhotenství, trpěla jsme zácpou, Emulips si objednávám již potřetí a mohu všem těhulkám co mají problém s vyprazdňováním jen doporučit.... Jana Z ( 22.1.12 )
 • Emulips mám již vyzkoušený a pomáhá mi především při zácpě... Michaela N. ( 21.1.12 )
 • paní na invalidním vozíčku - ...HNED 23.jsem zacla kapicky brat a muzu rict ze jsem vanoce stravila bez KRECI ale se stolici mam zatim porad velky problem ale aspon jsem se vyspala.... Zdenka K. (27.12.11)
  • Pri zacatku uzivani prvni davky jsem z pocatku musela navysit uzivani ale ted uz opravdu staci 3krat denne. Jsem hrozne stastna ze mi zacly pomahat a proto chci dalsi..... ( 12.1.12 )
  • Muzu vam rict ze po operaci jsem nemusela v nemocnici dostavat ZADNE leky abych se mohla vyprazdnit a spolupacientka tise zavidela....( 28.2.12 )
 • Objednala jsem si 1 balení EMULIPS Forte XXL na úpravu trávení a jsem s ním spokojená.... Venuše K. ( 27.12.11 )
 • Dobrý den, jsem v 10. měsíci těhotenství. Trpěla jsem úpornou zácpou.Vyzkoušela jsem vaše kapky Emulips a vše se skvěle upravilo, objednávám si už třetí balení tentokrát XXL...Jana Z. ( 11.12.11 )
 • Emulips užívá již můj syn proti zácpě a jsme s ním velice spokojeni..... Lucie P. ( 21.11.11 )
  • Emulips užívá můj 5,5 letý syn při problémech se zácpou. Užíváme jej již cca 2roky a jsme s ním velice spokojeni... Lucie P. ( 8.2.13 )
 • Před aplikací Emulipsu jsem měl problémy se stolicí,beru léky na RS a chodil jsem tak jednou týdně.Od té doby,co jsem si koupil Váš přípravek chodím pravidelně.... Roman Š. ( 9.11.11 )
 • Ráda si objednávám Emulips,upravil mi travení a pomohl s problémy se zácpou. Jsem moc spokojená. Petra Č. ( 21.10.11 )
 • Emulips objednávám po druhé. Zatím jsem velmi spokojená. Po jídle mi nebývá těžko a zlepšil se i můj problém se zácpou... Simona B. ( 14.10.11 )
 • S vašim výrobkem Emulips Forte jsem byla spokojená. S redukcí váhy nemá opravdu nic společného, ale s tím jsem ani nepočítala, spíše to bylo zbožné přání. Mé vyprazdňování bylo celou dobu v pořádku a hlavně se mi líbilo, že jsem nepociťovala žádné nepříjemné křeče, které jsem měla, když jsem užívala přípravky typu Gutalax apod. Nejdříve jsem byla trochu zděšena, že lahvička není plná, ale pak mě mile překvapilo, jak dlouho mi kapky vystačily. Zkoušela jsem nyní neužívat nějakou dobu žádné přípravky, ale bohužel se střídavými úspěchy.Proto si u vás znovu stejný výrobek Emulips Forte objednávám....Hana S. ( 5.9.11 )
 • Zakoupila jsem si 2 Emulipsy, protože jsem si přála odstranit potíže s trávením, nadýmáním a zácpou. Byla jsem moc spokojena, je to zázačný přípravek.... Hana H. ( 25.8.11 )
 • Zkusila jsem Emulips poprvé a jsem velice spokojená,trpěla jsem na zacpu a vše se podstatně zlepšilo,dosud jsem vyzkoušela mnoho připravku z lekaren a nic nezabíralo.Tentokrát zvolim Emulips Forte,tak věřím že mě nezklame... Dita P. ( 24.8.11 )
 • Kapky Emulips forte objevila naše mamka,koupila si je na úpravu zažívání a kromě toho,že přestala mít problémy zhubla 8kg. Hned jsem si je také objednala a musím říct, že se od té doby cítím skvěle,přestala jsem mít zácpu.Všem kapky vřele doporučuji Renata V . ( 5.7.2011 )
 • Od svých 20 let jsem velmi trpěla na zácpu. Byla období, kdy se to upravilo, ale občas nastal blok a byl problém. Vždycky jsem vyzkoušela co se dalo, různé rady a doporučení, ale naposled se to zdálo být větším problémem. Na internetu jsem získala kontakt na Váš výrobek, přečetla jsem si k němu také diskuse od zákazníků a rozhodla jsem se ho koupit. Emulips mi velmi pomohl a proto jsem se rozhodla u společnosti zaregistrovat a tak jsem získala možnost zakoupit si ho se slevou a také ho nabízím ve svém okolí.... Dagmar L. (22.3.2011)
 • Na intrnetu jsem objevila Emulips, který podle všeho většině lidí pomohl. Protože opatruji osumdesátiletou maminku, která měla potíže s vyprazdňováním, objednala jsem jí Emulips také. Jako zázrakem se jí stolice během tří dnů upravila a od té doby se pravidelně a bez potíží vyprazdňuje. Jsem vám za ni moc vděčná! Proto jí Emulips objednávám znovu a ve větším balení... Radoslava V. ( 9.1.2011)
 • ..Emulips jsem velmi spokojená. Mamince se během chvilky upravila stolice a jde naprosto bez potíží každý den na záchod. Také já jsem měla po Vánocích potíže a Emulips jsem užívala a vše se krásně upravilo...Radka V. ( 4.1.11)
 • Po prvním porodu mám velký problém s vyprazdňováním. Emulips jsem si koupila pred mesícem, beru ho pravdelně zatim mam dole 2kg, ale co je hlavni po nem du na záchod, takze i kdyby kg nesla dolu na tohle mi zafungoval super...Hanka ( 17.10.2010)
 • moc jsem s Emulipsem spokojená, každý den si dávám několik kapek. Mám potíže s vyprazdňováním, a mooc mi pomohl. Určitě si obědnám další, pokud mi pordíte ještě i něco jiného budu Vám moc vděčná. krásný večer Lidka J. ( 27.9.10)
 • Emulips je pro mě velkým pomocníkem a splňuje moje očekávání, netrpím zácpou a to je nad zlato... Edita ( 25.8.10 )
 • ...s produktem Emulips jsem maximálně spokojená, malý po tom netrpí tolik na ,, prdíky´´. I mě se po to zažívání zlepšilo... Můžu všem jen doporučit...Petra. H. ( 8.9.10 )
 • Dobrý den, musím se podělit o mou zkušenost. Moje tchýně (80 let) léta trpěla na úpornou zácpu. Po užívání Emulipsu a OK Tau plus si upravila stolici - a nejen to - i cukrovku. Vaření senného listu a lněného semínka pomáhalo jen málo a dočasně. Až výrobky OKG ji pomalu zbavují dlouhodobého problému. Jsme obě nadšené, díky za to! Jitka W., Žďár nad Sázavou
 • Emulips mi doporučila švagrová na zácpu a lepší zažívání a opravdu to funguje.... Dagmar K. ( 30.8.11 )
 • Můj otec (83 let) celý život trpěl zácpou. V prosinci 2009 měl ucpaná střeva a byl hospitalizován. Od ledna 2010 užívá 2x denně Emulips a OK Tau plus. S vyprázdňováním nemá potíže a 2x denně navštíví velmi rád WC. :-) Jiřina A., Kosmonosy
 • Moje maminka (70 let) si po užívání Emulipsu a OK Tau plus zlepšuje stolici. Mívala vždy hodně tuhou (má hodně dlouhá střeva). Po užívání produktů OKG se jí stolice pěkně změkčuje a zlepšilo se vyprazdňování. Díky.Jitka W., Žďár nad Sázavou
 • EMULIPSEM jsem take spokojena mněla jsem před vánoci nejaké zažívaci potíže a ty při užíváni vymizely... ( 1.2.2012 )

3. Pálení žáhy

 • Pálení žáhy se zmírnilo,zažívání také.Emulips mi opravdu pomohl,jsem s ním moc spokojená.... Jitka L. ( 1.1.12)
 • Emulips jsem jiz vyzkousela a byla jsem s nim spokojena. Zlepsilo se mi me traveni a nadymani a v tehotenstvi me to pomohlo od paleni zahy.... Andrea S. ( 25.9.11 )
 • ..s Emulipsem Forte jsem velice spokojená, od doby co ho užívám mě nikdy nepálila žáha. Ani po jídlech, po kterých mi bylo dříve těžko jsem neměla žádné problémy..... Marie F. ( 14.4.2011)
 • Emulips vřele doporučuji. Po měsíčním užívání se mi výrazně zlepšilo zažívání a problémy s pálením žáhy. Dokonce jsem shodila 1 kg. Proto neváhám a objednávám si další balení. :-) Hana Ž. ( 11.3.2011)
 • Emulips mi pomohl. Do slova po každém jídle mě pálila žáha a měla jsem hodně nafouklé břicho. Od té doby co beru Emulips, tak mě tyto problémy přestaly. Marie S. ( 20.1.10 )

4. Trávení miminek a dětí

 • Můj syn 5,5 let užívá Emulips již druhým rokem a vyprazdňování se mu zcela upravilo. Jsme za Emulips velice rádi a budeme i nadále v užívání pokračovat. Lucie P. ( 15.10.12 )
 • S naším 7,5 letým úžasným synem máme roky trápení se zácpou. Kvůli tomu jsme absolvovali už kdeco. Teď nám paní doktorka ve FN Motol poradila Emulips.... Pavla B . ( 7.11.11)
  • Za Emulips Vám moc děkuji. Myslím, že všechno je mnohem lepší a pořád doufám, že zlepšování bude ještě pokračovat.... Pavla B . ( 22.1.12 )
  • Když nám Emulips doporučili odborníci ve FN Motol, kam jezdí pacienti z celé ČR, okamžitě jsem ho chtěla sehnat. Když jsem zjistila, že ho nemají v lékárně, začala jsem pochybovat, jestli nějaký přírodní olej může řešit naše letité zdravotní problémy. Teď jsem velký optimista a prosím o zaslání dalšího balení. Moc Vám děkuji!.. Pavla B . ( 8.3.12 )
 • Dobrý den, s emulipsem jsem moc spokojená. Můj dvouměsíční syn měl problémy s bolestmi bříška, od té doby co používáme emulips jsme bez potíží :-) Dokonce se to upravilo tak, že ho používám už jen jednou denně a můžu jíst cokoliv aniž by to synovi dělalo problém.... Helena V. ( 23.1.12 )
 • S Emulipsem již máme velmi dobrou zkušenost - 4,5 letý syn trpěl dost na zácpu, ale od doby, co Emulips užívá, je konečně bez problémů. Děkuji moc. Lucie P. ( 31.8.11 )
 • Dobrý den, ráda bych si opět objednala Emulips Anýz, můj chlapeček má už skoro devět měsíců a od doby co užíváme Emulips netrpěl ani jednou bolestí bříška, mlíčka máme pořád dostatek a upravilo se i moje trávení. S výrobkem jsem spokojena a určitě ho vřele doporučuji i ostatním co s ním zatím nemají zkušenosti!.. Magda V. ( 19.10.11 )
 • s Emulipsem jsme velice spokojeni. Můj 4,5 letý syn trpěl dost na zácpu od doby co nastoupil do MŠ. Už jsme vyzkoušeli snad všechno, ale vždy po vysazení se to vrátilo a někdy to ani nezabralo. Emulips užívá vždy s posledním jídlem a po cca týdnu problémy zmizely. Cca 3 týdny chodil skoro každý den a hlavně bezbolestně a cca poslední 2 týdny chodí 1x za 2dny... Lucie P. ( 5.8.11)
 • Emulips jsem objednala cca před dvěma měsíci svému 1,5 letému synovi, který trpí zácpou. Po vyzkoušení všeho možného (zaručené babské rady, probiotika, návštěvy gastroenteologie atd.)nám pomohl Emulips - malý chodí co 5 dnů.... Josef M. (2.8.11)
 • s užíváním Emulipsu jsem zatím spokojená.Mám pětiměsíční miminko a po porodu jsem měla problémy s trávením a zácpou.Což se krásně spravilo.Malého kojím,ale jelikož mám tři děti.....mám se co ohánět a někdy jsem měla problémy,nebo spíš výkyvy s tvorbou mléka.Musím říct,že i tento problém zmizel a kojím vesele dál... Kamila K. (30.8.10 )
 • produkt Emulips, jsem si zakoupila na bolesti bříška miminka. Užívali jsme ho více x za den. Je asi dobrý ale bohužel nám pomohl jen na chvilku nevadí. ( 2.12.2011 )
 • Emulips užívá můj 4,5letý syn cca rok a jsme s ním velice spokojeni. Od té doby již problémy se zácpou jsou pryč. Vřele doporučuji. Lucie P. ( 20.12.11 )
 • Dopíjím první lahvičku Emulipsu a jsem s ním nadmíru spokojená. Jsem v 8 měsíci těhotenství a vše mám bez problému... Monika M. ( 16.8.11)
 • Emulips anýz mi přišel ráno druhý den domů. Vypadáto, že to i velmi rychle zabral, malá už nemá takové záchvaty pláče.... Helena Č. ( 11.11.11 )


Výše uvedené zkušenosti jsou pouze vybranými příklady, jakých výsledků lze dosáhnout. Stejných výsledků nemusí dosáhnout každý, jsou závislé na řadě faktorů. Výrobek je doplňkem stravy, v žádném případě nenahrazuje léky. O.K.G., s.r.o. neručí za následky vyplývající z nesprávného použití výrobku.

4. Příběhy od zákazníků, kteří nebyli s produkty úplně spokojeni:

V praxi je to tak, že lidé z pozitivními zkušenostmi ( které hodně převažují ) mi své zkušenosti píší do emailu a lidé kteří s produkty nebyli úplně spokojeni ( dost často protože produkt užívali krátce a nebo nepravidelně ) mi svou zkušenost píší raději anonymně do dotazníku, který si můžete pročíst na této stránce: http://prozdravi.usedmikrasek.cz/zkusenosti-s-emulipsem-zaslane-pres-dotaznik.html

 • Vypoužívala jsem jednu lahvičku Emulipsu. Nemám pocit, že by mi to pomohlo upravit zažívání, na druhou stranu, je asi lahvička málo - nevím. Nejvíce jsem jeho účinky poznala na zvýšení produkce mateřského mléka. Na toto bych ho bezvýhrad doporučila.
 • objednala jsem si výrobek značky Emulips a to proto, protože jsem si přečetla k němu kometář . Zaujalo mě to a tak jsem si řekla, že to vyzkouším, protože mám problémy ze zažívaním, zácpou a s váhou. Převážně jsem to chtěla, aby se mi upravilo vyprazdňování, ale zatím jsem nic nezaregistrovala. Problém stále přetrvává.... Ladislava S. ( 1.8.11 )
 • přípravek Emulips jsem chtěla vyzkoušet na ledvinový písek a proti nadýmání. Emulips jsem užívala dle návodu, ale žádný účinek jsem nezpozorovala ... Jaroslava K. ( 9.11.11 )
 • Emulips forte jsem brala asi měsíc (než jsem využívala lahvičku), brala jsem jej 3x denně - jak mi bylo doporučeno.Koupila jsem si jej proto, že jsem přes měsíc trpěla špatným vylučováním.V době užívání Emulipsu se můj stav nějak výrazně nezlepšil - "nechodila" jsem pravidelně a navíc mi z toho někdy bylo i nevolno, měla jsem neustálý hlad a navíc jsem ještě přes kilo přibrala. Po vysazení Emulipsu, zase chodím normálně, normálně jím a jsem zase na své váze. Připadá mi, že to na mě působilo úplně obráceně, než na ostatní osoby, které psali že ho užívají a od kterých jsem četla na Emulips recenze :) Nevím asi je to tím, že netrpím nadváhou :). Vážím 50 kg při 166 cm, takže jsem štíhlá a drobná a jiný problém než zácpu jsem tím řešit nechtěla... Barbora Ch. (20.12.11)
 • po dobu užívání Emulipsu se mé obtíže nijak nezlepšily. Ale chcete-li potěšit tak kamarádka užíva Emulips Forte a říká že jí to zabírá jak na čištění tak i hubnutí, tudíž je spokojená.... Zdeňka C. ( 18.1.12 )
 • po vyzkoušení přípravku Emulipsu, musím říct, že žádný výsledek se nedostavil, a s pravidelným chozením na WC jsem začala mít zácpu. Jen trochu se mi upravilo pálení žáhy.... T. ( 18.1.12 )
 • zakoupila jsem si 2 Emulipsy Forte trápí mě trávení, ale žádný efekt nepozoruji. D.B. ( 28.2.12 )
 • Bohužel po pravidelném užívání jsem nezaznamenala nějaké změny. Pravděpodobně 1. měsíc užívání je krátká doba na nějaké větší změny. Do budoucna si určitě ještě některý produkt vyzkouším, to už ale ve větším balení.... Renata S. ( 1.10.12 )

6. O jakých produktech se tu píše?

Emulips

Emulips Forte

Emulips XXL

Emulips Forte XXL