:-)

 Tradiční čínská medicína je tu 5000 let, západní medicína 150 let, které dáte přednost?

Neexistují zázračné produkty a byliny, zázrak je naše tělo a když mu dáte co potřebuje, tak se pak dějí zázraky, takže začátek i konec nemocí je v naší hlavě

Tip
Co Vás trápí?
POZOR AKCE - REGISTRACE ZDARMA !!
Nakupujte se slevou!

Má Vaše objednávka vyšší hodnotu ( cca nad 800,- )?

Máte v plánu nakupovat tyto produkty několikrát do roka?

Pak se Vám vyplatí stát se členem!

 

 

Nyní máte možnost využít AKCI a získat IMUNPACK v hodnotě  3285,- za 1,- !

Více info zde : http://okg-family.cz/upload/439.pdf

 

Akce trvá od 1.9. 2015 - 30.11. 2015. Můžete využít rovnou přes tento odkaz - http://prozdravi.usedmikrasek.cz/registrace.html

Bližší info ráda poskytnu, případně pomůžu vyplnit.

OKG a Krtek

OKG podporuje nadační fond dětské onkologie Krtek

Zatočte se zácpou

Vlasy, nehty

  • Poté, co jsem přestala kojit, jsem plánovaně zhubla, ale negativně se to projevilo na kvalitě vlasů - byli sušší, bez lesku, jemnější. Užívání kapiček se pozitivně projevilo nejen na kvalitě vlasů, ale hlavně nehtů (nelámaly se, netřepily). Teď jsem těhotná a jako každé těhotenství (tohle je mé čtvrté), mám problémy s křečovými žilami, varixy a než abych si kupovala drahé chemicky upravované léky, tak jsem se rozhodla spíš doufat, že mi pomohou přírodní oleje na zlepšení cévního systému..... Marie Ř. ( 3.7.12 )
  • Téměř 20 let jsem trpěla na lupy a nepomáhalo mi vůbec nic - ani přípravky od doktora, ani "zázračné" šampony. Před rokem jsem začala užívat OK Betu plus a po 2 měsících jsem zjistila, že po lupech není ani památky! Jsem za to moc vděčná. Hana V., Jihlava ( (zkušenost stažená z oficiálních stránek firmy OKG )
  • OK Gel je bezvadný i na zarůstající nehty. Vyzkoušeli jsme to na mém 5-letém synovi. Iva H., Zdice (zkušenost stažená z oficiálních stránek firmy OKG )
  • Měla jsem vlnité nehty a často se mi lámaly. Po užívání OK Omegy+ mi začaly růst nehtíky krásně rovné a nemusím používat lak pro zpevnění nehtů. Super a děkuji. Lýdie E., Tanvald (zkušenost stažená z oficiálních stránek firmy OKG )

Výše uvedené zkušenosti jsou pouze vybranými příklady, jakých výsledků lze dosáhnout. Stejných výsledků nemusí dosáhnout každý, jsou závislé na řadě faktorů. Výrobek je doplňkem stravy, v žádném případě nenahrazuje léky. O.K.G., s.r.o. neručí za následky vyplývající z nesprávného použití výrobku.